Експерти Держгеокадастру Житомирщини з початку року прийняли до опрацювання понад 2,2 тис. проектів землеустрою з інших областей

Від початку 2020 року експерти органів Держгеокадастру у Житомирській області прийняли до опрацювання 2 273 проекти землеустрою, що надійшли на погодження з інших областей України.

На сьогодні експерти опрацювали 2 128 проектів. Позитивну оцінку експертів отримали 1 661 проект, негативну – 467.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Баранівському (324), Новоград-Волинському (324), Ружинському (315) та Бердичівському (309) районах Житомирської області.

На погодження до інших областей спеціалісти територіальних структурних підрозділів Держгеокадастру Житомирщини направили 2 039 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 1 765 проектів.

У Житомирській області кількість працівників, які отримали статус експерта, становить 17 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.