Експерти Івано-Франківщини у 2019 році опрацювали більше 14,5 тис. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з інших областей України

Протягом 2019 року, в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру в Івано-Франківській області опрацювали 14 575 проектів землеустрою з інших областей. Позитивну оцінку експертів отримали 11 152 проекти, негативну – 3 423.

На погодження до інших областей у 2019 році фахівці Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області направили 11 736 одиниць землевпорядної документації, з них: 8 925 – погоджено, 2 693 – повернуто на доопрацювання, 118 – перебувають на розгляді.

Загалом від початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру Івано-Франківщини прийняли до опрацювання   37 665 примірників землевпорядної документації з інших областей і направили на розгляд фахівцям з інших регіонів близько 34 000 проектів землеустрою.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.