Фахівці Держгеокадастру Тернопільщини забезпечили 2,2 млн гривень надходжень до місцевих бюджетів за надані адмінпослуги

У першому півріччі 2021 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області надали громадянам та юридичним особам 95 001 адміністративну послугу, з яких переважна більшість – 80% (76 062) послуг надано безоплатній основі.

Серед безоплатних послуг на Тернопільщині найбільший попит мали запити щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (32 280) та про державну реєстрацію земельної ділянки з видачею витягу з  Державного земельного кадастру (28 925).

На платній основі фахівці Держгеокадастру Тернопільщини надали 18 939 послуг. За адміністративні послуги, які потребують оплати, землевпорядники області спрямували до бюджетів місцевих громад 2,2 млн  гривень.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.