Фахівці Держгеокадастру Житомирщини видали майже 42 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Від початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області видали 41 739 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості 26 806 витягів надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн, і 14 933 – через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на території Бердичівського (3 713), Новоград-Волинського (3 292) та Житомирського (3 074) районів Житомирської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.