Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Луганській області видали понад 23 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Протягом I півріччя 2021 року на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств, фахівці Головного управління Держгеокадастру у Луганській області сформували та видали фізичним та юридичним особам 23 025 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості витягів 19 415 (84%) замовлено та видано через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн, ще 3 610 (16%) через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів сформовано та видано у Кремінському – 2717, Сватівському – 2744, Старобільському – 3015 територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Луганській області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.