Фахівці землевпорядної служби Запорізької області видали понад 8 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

На підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств з початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області сформували 8 664 витяги з нормативної грошової оцінки земель. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Пологівському (1 093), Оріхівському (860) та Вільнянському (573) районах Запорізької області.

У Запорізькій області громадяни надають перевагу онлайн зверненням. Із загальної кількості 6 413 витягів (74%) замовлено онлайн,  ще 2 251 (26%) – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.