Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області Голобородько Олена Вікторівна
Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області Гриб Наталія Петрівна
Відділ у Городищенському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Гудзь Вікторія Вікторівна
Відділ у Драбівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дунаєв Андрій Віталійович
Відділ у Драбівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Петренко Микола Іванович
Відділ у Жашківському районі  Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дубашевський Василь Миколайович
Відділ у Жашківському районі  Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Пальонко Вікторія Володимирівна
Міськрайонне управління у Звенигородському районі та м. Ватутіному Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ямборська Тетяна Володимирівна
Міськрайонне управління у Звенигородському районі та м. Ватутіному Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Брик Тетяна Анатоліївна
Міськрайонне управління у Звенигородському районі та м. Ватутіному Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Шемерда Марина Сергіївна
Відділ у Кам’янському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Лісовенко Інна Олексіївна
Відділ у Кам’янському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дорошко Руслан Іванович
Відділ у Корсунь-Шевченківському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Овчаренко Ірина Миколаївна
Відділ у Корсунь-Шевченківському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Миронюк Віталій Анатолійович
Відділ у Катеринопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Гудзь Віра Миколаївна
Відділ у Катеринопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сидоренко Любов Герасимівна
Відділ у Лисянському районі Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області Циганенко Олена Вікторівна
Відділ у Лисянському районі Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області Резнік Людмила Василівна
Відділ у Маньківському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Умеренков Віталій Юрійович
Відділ у Монастирищенському районі Головного управління у Черкаській області Дзірун Євгеній  Анатолійович
Відділ у Монастирищенському районі Головного управління у Черкаській області Колісник Ірина Олександрівна
Відділ у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаської області Руденко Леся Миколаївна
Відділ у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаської області Задорожко Микола Вікторович
Відділ у Христинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Курасов Роман Олександрович
Відділ у Чигиринському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Смагленко Вячеслав Едуардович
Відділ у Чигиринському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Балаш Роман Григорович
Відділ у Чорнобаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Шепель Інна Віталіївна
Відділ у Шполянському районі Головного управління у Черкаській області Шпиця Віктор Олександрович
Відділ у Шполянському районі Головного управління у Черкаській області Табаченко Лілія Володимирівна
Міськрайонне управіння в Уманському районі та м.Умані Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Хуторянська Наталія Дмитрівна
Міськрайонне управління у Золотоніському районі та м. Золотоноші  Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ляшенко Маргарита Вікторівна
Міськрайонне управління у Золотоніському районі та м. Золотоноші  Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Шалавіна Юлія Валеріївна
Міськрайонне управління у Золотоніському районі та м. Золотоноші  Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Саранча Сергій Миколайович
Міськрайонне управління у Золотоніському районі та м. Золотоноші  Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Грасько Марина Миколаївна
Міськрайонне управління у Канівському районі та м. Каневі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Шемет Василь Анатолійович
Міськрайонне управління у Канівському районі та м. Каневі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Хоменко Віктор Миколайович
Міськрайонне управління у Смілянському районі та м. Смілі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській обл Семко Яна Андріївна
Міськрайонне управління у Смілянському районі та м. Смілі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській обл Пономаренко Ірина Олександрівна
Міськрайонне управління у Смілянському районі та м. Смілі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській обл Мірошник Сергій Васильович
Міськрайонне Управління у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Денисенко Юлія Петрівна
Міськрайонне Управління у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Максимова Оксана Володимирівна
Міськрайонне Управління у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Федорова Юлія Олександрівна
Міськрайонне Управління у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Близнюк Руслан Володимирович
Міськрайонне Управління у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Чередніченко Сергій Олексійович