Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Бахмацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Откидач Олександр Андрійович
Шамхалов Вячеслав Абдулайович
Тищенко Алла Федорівна
Відділ у Бобровицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Ясінський Ростислав Сергійович
Коваль Яна Олександрівна
Відділ у Борзнянському районі головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бондаренко Наталія Володимирівна
Трошкіна Олена Андріївна
 Відділу у Варвинському районі Міжрайонного управління у Варвинському та Срібнянському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Шкарупа Володимир Анатолійович
Карпусь  Микола Володимирович
Відділ у Городнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Хуторний Олександр Сергійович
Дриг Тетяна Сергіївна
Відділ в Ічнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Мещенінець Світлана Василівна
Карпенко Наталія Олександрівна
Відділ у Козелецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Золотаревський Володимир Олександрович
Гаган Олена Анатоліївна
Відділ  у Коропському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Нескородова Олена Борисівна
Мороз Сергій Олександрович
Дорда Ганна Валентинівна
Зуй Наталія Вікторівна
Міжрайонне управління у Корюківському та Сновському районах головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бардакова Олена Миколаївна
Биша Юлія Андріївна
Самофалова Людмила Василівна
Філіпов Олександр
Баранов Віталій Анатолійович
Відділ у Менському районі Головного управління Держгеокадастру у  Чернігівській області Бунак Денис Юрійович
Півень Олександр Петрович
Півень Оксана Олександрівна
Міськрайонне управління у Ніжинському районі та м. Ніжині Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Коломбет Любов Миколаївна
Колесник Оксана Анатоліївна
Кагало  Юлія Сергіївна
Іценко Вероніка Олександрівна
Суярко Тетяна Миколаївна
Труба Ольга Андріївна
Відділ у Новгород-Сіверському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Кудлай Інна Анатоліївна
Бондарець Ірина Михайлівна
Відділ у Носівському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бережняк Оксана Вікторівна
Павленко Людмила Володимирівна
Міськрайонне управління у Прилуцькому районі та м. Прилуках Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Кірнос Валентина Миколаївна
Панькевич Юлія  Анатоліївна
Фабриченко Ольга Михайлівна
Маркіна Тетяна Анатоліївна
Щербина Олександр Сергійович
Відділ у Ріпкинському районі міжрайонного управління Ріпкинського та Чернігівського районів Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бивалькевич Світлана Григорівна
Гришко Ірина Павлівна
Відділ у Семенівському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бучковський Олександр Вікторович
Кравцов Ярослав Олександрович
Відділ у Сосницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Гнідаш Марина Петрівна
Примачок Тетяна Михайлівна
Відділ у Срібнянському районі Міжрайонного управління у Варвинському та Срібнянському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Нітченко Іван Іванович
Куда Сергій Борисович
Відділ у Талалаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Ведмідь Андрій Сергійович
Дайнеко Сергій Васильович
Відділ у Сновському районі Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Максименко Марія Іллівна
Панченко Олена Володимирівна
Кайдала Наталія Вікторівна
Відділ у Чернігівському районі Міжрайонного управління у Ріпкинському та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Винник Юрій Валерійович
Євтушенко Максим Сергійович
Мозговий Андрій Вікторович
Саповська Наталія Григорівна
Відділ у м. Чернігові Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Леміщенко Вікторія Анатоліївна
Луценко Олександр Васильович
Сухомлин Дмитро Олександрович
Журавльова Ксенія Григорівна
Головне управління Держгеокадастру  у Чернігівській області Сич Алла Анатоліївна
Васильєва Оксана Федорівна