Назва структурного підрозділу/територіального органу Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ  у Бахмацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Откидач Олександр Андрійович
Відділ  у Бахмацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Шамхалов Вячеслав Абдулайович
Відділ  у Бахмацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Тищенко Алла Федорівна
Відділ у Бобровицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Ясінський Ростислав Сергійович
Відділ у Борзнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бондаренко Наталія Володимирівна
Відділ у Борзнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Трошкіна Олена Анатоліївна
 Відділу у Варвинському районі Міжрайонного управління у Варвинському та Срібнянському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Карпусь  Микола Володимирович
Відділ у Городнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Хуторний Олександр Сергійович
Відділ у Городнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бугаєвська Ольга Олександрівна
Відділ у Городнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Дриг Тетяна Сергіївна
Відділ в Ічнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Мещенінець Світлана Василівна
Відділ в Ічнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Карпенко Наталія Олександрівна
Відділ у Козелецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Золотаревський Володимир Олександрович
Відділ у Козелецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Гаган Олена Анатоліївна
Відділ у Козелецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Голівець Інна Петрівна
Відділ у Коропському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Мороз Сергій Олександрович
Відділ у Коропському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Нескородова Олена Борисівна
Відділ у Коропському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Дорда Ганна Валентинівна
Відділ у Коропському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Зуй Наталія Вікторівна
Відділ у Корюківському районі Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бардакова Олена Миколаївна
Відділ у Корюківському районі Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Биша Юлія Андріївна
Відділ у Корюківському районі Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Самофалова Людмила Василівна
Відділ у Куликівському районні Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Баранов Віталій Анатолієвич
Відділ у Куликівському районні Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Філіпов Олександр Володимирович
Відділ у Куликівському районні Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Конопля Андрій Володимирович
Відділ у Менському районі Головного управління Держгеокадастру у  Чернігівській області Бунак Денис Юрійович
Відділ у Менському районі Головного управління Держгеокадастру у  Чернігівській області Півень Олександр Петрович
Відділ у Менському районі Головного управління Держгеокадастру у  Чернігівській області Півень Оксана Олександрівна
Відділ у  Ніжинському районі Міськрайонного управління у Ніжинському районі та м.Ніжині Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Година Валетнина Василівна  головний спеціаліст
Відділ у  Ніжинському районі Міськрайонного управління у Ніжинському районі та м.Ніжині Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Супрун Ірина Олегівна
Відділ у  Ніжинському районі Міськрайонного управління у Ніжинському районі та м.Ніжині Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Кагало  Юлія Сергіївна
Відділ у  Ніжинському районі Міськрайонного управління у Ніжинському районі та м.Ніжині Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Коломбет Любов Миколаївна
Відділ у  м.Ніжині Міськрайонного управління у Ніжинському районі та м.Ніжині Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Труба Ольга Андріївна
Відділ у  м.Ніжині Міськрайонного управління у Ніжинському районі та м.Ніжині Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Іценко Вероніка Олександрівна
Відділ у  м.Ніжині Міськрайонного управління у Ніжинському районі та м.Ніжині Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Суярко Тетяна Миколаївна
Відділ у Новгород-Сіверському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Кудлай Інна Анатоліївнапровідний спеціаліст в.о. кадастрового реєстратора
Відділ у Новгород-Сіверському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бондарець Ірина Михайлівна
Відділ у Носівському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бережняк Оксана Вікторівна
Відділ у Носівському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Безугла Людмила Володимирівна
Відділ у Носівському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Лавріненко Ірина Миколаївна
Міськрайонне управління у Прилуцькому районі та м. Прилуках Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Кірнос Валентина Миколаївна
Міськрайонне управління у Прилуцькому районі та м. Прилуках Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Панькевич Юлія  Анатоліївна
Міськрайонне управління у Прилуцькому районі та м. Прилуках Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Фабриченко Ольга Михайлівна
Міськрайонне управління у Прилуцькому районі та м. Прилуках Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Щербина Олександр Сергійович
Міськрайонне управління у Прилуцькому районі та м. Прилуках Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Маркіна Тетяна Анатоліївна
Відділ у Ріпкинському районі Міжрайонного управління у Ріпкинському та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бивалькевич Світлана Григорівна
Відділ у Ріпкинському районі Міжрайонного управління у Ріпкинському та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Мельник Микола Сергійович
Відділ у Семенівському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Кравцов Ярослав Олександрович
Відділ у Семенівському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Бучковський Олександр Вікторович
Відділ у Сосницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Гнідаш Марина Петрівна
Відділ у Сосницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Примачок Тетяна Михайлівна
Відділ у Срібнянському районі Міжрайонного управління у Варвинському та Срібнянському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Нітченко Іван Іванович
Відділ у Срібнянському районі Міжрайонного управління у Варвинському та Срібнянському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Куда Сергій Борисович
Відділ у Талалаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Ведмідь Андрій Сергійович
Відділ у Талалаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Дайнеко Сергій Васильович
Відділ у Чернігівському районі Міжрайонного управління у Ріпкинському  та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Євтушенко Максим Сергійович
Відділ у Чернігівському районі Міжрайонного управління у Ріпкинському  та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Винник Юрій Валерійович
Відділ у Чернігівському районі Міжрайонного управління у Ріпкинському  та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Мозговий Андрій Вікторович
Відділ у Чернігівському районі Міжрайонного управління у Ріпкинському  та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Саповська Наталія Григорівна
Відділ у Сновському районі Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Максименко Марія Іллівна
Відділ у Сновському районі Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Панченко Олена Володимирівна
Відділ у Сновському районі Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Кайдала Наталія Вікторівна
Відділ у м. Чернігові Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Журавльова Ксенія Григорівна
Відділ у м. Чернігові Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Леміщенко Вікторія Анатоліївна
Відділ у м. Чернігові Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Луценко Олександр Васильович
Відділ у м. Чернігові Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Сухомлин Дмитро Олександрович
Головне управління Держгеокадастру  у Чернігівській області Сич Алла Анатоліївна
Головне управління Держгеокадастру  у Чернігівській області Васильєва Оксана Федорівна