Назва структурного підрозділу/територіального органу Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Сухенко Ірина Миколаївна
Хлопенко Олена Миколаївна
Холодова Марина Борисівна
Духневич Віталій Сергійович
Петриченко Кіра Григорівна
Відділ в Апостолівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Круковець Катерина Миколаївна
Семенюк Євгеній Володимирович
Липська Ольга Євгеніївна
Відділ  у Васильківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Рибалко Олег Вікторович
Гальченко Олексій Олександрович
відділ у Верхньодніпров-ському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Зіненко Яніна Олегівна
Колосовська Катерина Володимирівна
відділ у Дніпровському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Баранник Тетяна Миколаївна
Кучук Олексій Володимирович
Захарчук Олена Миколаївна
Антонюк Альона Олегівна
Відділ у Криворізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровської області Кучинська Лариса Олександрівна
Ляшенко Єгор Володимирович
Трегубова Альона Володимирівна
Кручина Оксана Володимирівна
Відділ  у Криничанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Кобець Ганна Миколаївна
Безродна Руслана Олегівна
Коник Ольга Олександрівна
Відділ у Магдалинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Дрожева Олена Вікторівна
Магомедов Алі Ісметович
Відділ у Межівському районі Головного управління  Держгеокадастру у  Дніпропетровській області Литвиненко Олександр Олександрович
Бровко Дмитро Анатолійович
Терех Євген Миколайович
Міськрайонне управління у Нікопольському районі та м. Нікополі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Граб Юлія Юріївна
Жмурко Олена Євгеніївна
Кулєшова Наталія Миколаївна
Коломицева Наталя Григорівна
відділ у Новомосковському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Приходько Дмитро Володимирович
Літвіщенко Наталія Миколаївна
Солодушко Денис Юрійович
Пишна Любов Григорівна
Конопленко Надія Михайлівна
Міськрайонне управління у Павлоградському, Юр’ївському районах та м. Павлограді Головного управління Держгеокадастру у  Дніпропетровській області Меюс Людмила Миколаївна
Марущак Ольга Ігорівна
Крисенко Олександр Анатолійович
Пендо Наталія Михайлівна
Годьо Людмила Віталіївна
Романюк Катерина Миколаївна
Відділ у Петропавлівському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Таран Людмила Миколаївна
Павлюк Оксана Михайлівна
Міськрайонну управління у Петриківському районі та у м. Кам’янське Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Кільдішева Юлія Володимирівна
Полякова Альона Володимирівна
Аксьонова Вікторія Володимирівна
Рудь-Мірзахаятова Ольга Валентинівна
Астафьєва Яна Вікторівна
Відділ у Покровському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Колодій Руслана Олександрівна
Назаренко Оксана Вікторівна
Відділ  у П’ятихатському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Несміян Наталія Миколаївна
Овчаренко Оксана Михайлівна
Пивоварчук Наталія Олександрівна
Відділ у Синельниківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Шудєгова Ніла Анатоліївна
Фролова Марина Олександрівна
Потаніна Світлана Миколаївна
Холопов Костянтин Едуардович
Скромова Людмила Вячеславівна
Вакуліч Тетяна Олексіївна
Відділ у Солонянському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Жукова Віра Георгіївна
Відділ у Софіївському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Наконечна Оксана Василівна
Відділ у Томаківському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Ждан Андрій Валентинович
Корнієнко Маргарита Володимирівна
Апостолов Леонід Валерійович
Відділ у Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у  Дніпропетровській області Ляш Нататія Андріївна
Кабро Марія Олександрівна
Тютюнник Лариса Олексіївна
Сінчук Людмила Михайлівна
Відділ у Широківському  районі Головного управління Держгеокадастру у  Дніпропетровській області Леонченко Яна Михайлівна
Панченко Олександр Костянтинович
Відділ у м. Дніпро Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Малієнко Оксана Павлівна
Кузнецова Юлія Олександрівна