Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Міськрайонне управління у Бахмутському районі та м.Бахмуті Андруник Наталя Іванівна
Відділ у м.Бахмуті Міськрайонного управління у Бахмутському районі та м.Бахмуті Бойко Ганна Володимирівна
Міськрайонне управління у Бахмутському районі та м.Бахмуті Підченко Максим Віталійович
Міськрайонне управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Панишев Андрій Михайлович
Міськрайонне управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Свістунов Віктор Олександрович
Міськрайонне управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Чаган Артем Олександрович
Міськрайонне управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку  Головного  управління  Держгеокадастру  у  Донецькій  області Балацько Марія Володимирівна
Міськрайонне управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку  Головного  управління  Держгеокадастру  у  Донецькій  області Давидова Ірина Юріївна
Відділ у Волноваському районі головного управління  Держгеокадастру у Донецькій області Супроненко Вікторія Вікторівна
Відділ у Волноваському районі головного управління  Держгеокадастру у Донецькій області Мандрика Ігор Миколайович
Відділ у Волноваському районі головного управління  Держгеокадастру у Донецькій області Косточкіна Сніжана Михайлівна
Відділ у Волноваському районі головного управління  Держгеокадастру у Донецькій області Хачхарджи Олександр Іванович
Відділ у Нікольському районі Головного Управління Держгеокадастру у Донецькій області Ляднова Олена Олександрівна
Відділ у Нікольському районі Головного Управління Держгеокадастру у Донецькій області Мануйлов Валентин Павлович
Відділ у Нікольському районі Головного Управління Держгеокадастру у Донецькій області Тешнер Віра Михайлівна
Відділ у Добропільському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Шеметов Федір Олександрович
Відділ у Добропільському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Сенчук Віра Анатоліївна
Відділ у Добропільському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Ковальова Лариса Анатоліївна
Міськрайонне управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку Кузнецова Ольга Сергіївна
Міськрайонне управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку Тітарьова Русана Романівна
Міськрайонне управління у Костянтинівському районі та м. Торецьку Сірохіна Наталія Ренатівна
 Міськрайонне управління у Покровському районі та  м. Мирнограді Головного  управління Держгеокадастру у Донецькій області Марус Лідія Віталіївна
 Міськрайонне управління у Покровському районі та  м. Мирнограді Головного  управління Держгеокадастру у Донецькій області Дружиніна Марина Олександрівна
 Міськрайонне управління у Покровському районі та  м. Мирнограді Головного  управління Держгеокадастру у Донецькій області Бровко Ганна Олегівна
 Міськрайонне управління у Покровському районі та  м. Мирнограді Головного  управління Держгеокадастру у Донецькій області Пермякова Татяна Юріївна
Відділ у Покровському районі міськрайонного управління у Покровському районі та м.Мирнограді Самофалова Аліна Віталіївна
Відділ у Покровському районі міськрайонного управління у Покровському районі та м.Мирнограді Коваленко Катерина Юріївна
Міськрайонне управління у Мар’їнському районі та м. Вугледарі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Шаповалова Світлана Василівна
Міськрайонне управління у Мар’їнському районі та м. Вугледарі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Чирка Галина Миколаївна
Міськрайонне управління у Мар’їнському районі та м. Вугледарі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області  Пархоменко Юлія Вікторівна
Міськрайонне управління у Мар’їнському районі та м. Вугледарі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Тітова Тетяна Олександрівна
Міськрайонне управління у Мар’їнському районі та м. Вугледарі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Авраменко Володимир Анатолійович
Відділ у м.Вугледарі Міськрайонного управління у Мар’їнському районі та м.Вугледарі Никифорова Катерина Петрівна
Відділ в Олександрівському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Макаренко Борис Володимирович
Відділ в Олександрівському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Черномор Григорій Петрович
Відділ у Олександрівському районі ГУ ДГК у Донецькій області Рябова Дарина Олександрівна
Відділ у Мангушському районі Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області Вовк Валентина Олександрівна
Відділ у Мангушському районі Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області Алімова Тетяна Миколаївна
Міськрайонне управління у Слов’янському районі та м. Слов’янську Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Гільов Денис Олександрович
Міськрайонне управління у Слов’янському районі та м. Слов’янську Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Буюклі Вікторія Михайлівна
Міськрайонне управління у Слов’янському районі та м. Слов’янську Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Чекар Алла Анатоліївна
Міськрайонне управління у Слов’янському районі та м. Слов’янську Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Ханас Олена Василівна
Міськрайонне управління у Слов’янському районі та м. Слов’янську Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Сердюк Роман Юрійович
Міськрайонне управління у Слов’янському районі та м. Слов’янську Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Волошина Анна Олександрівна
Міськрайонне управління в Ясинуватському районі та м. Авдіївці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Гончарова Ліна Євгенівна
Міськрайонне управління в Ясинуватському районі та м. Авдіївці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Мацакова Юлія Едуардівна
Відділ у місті Краматорску Міжміського управління у мм.Краматорську та Дружківці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Радковська Марина Сергіївна
Відділ у місті Краматорску Міжміського управління у мм.Краматорську та Дружківці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Чистякова Надія Олександрівна
Відділ у місті Краматорск Міжміського управління у мм.Краматорську та Дружківці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Кислинська Вікторія Вікторівна
Відділ у місті Дружківка Міжміського управління у мм.Краматорську та Дружківці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Остапчук Вікторія Володимирівна
Відділ у Лиманському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій облсті Зозуля Наталія Василівна
Відділ у Лиманському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій облсті Шпак Тетяна Олександрівна
Відділ у Лиманському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій облсті Прокопенко Юлія Андріївна
Відділ у м. Маріуполі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Зінов’єва Тетяна Володимирівна
Відділ у м.Маріуполі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Таран Тетяна Сергіївна
Відділ у м.Маріуполі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Синоліцина-Зарецька Юлія Валеріївна
Відділ у м.Маріуполі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Шевченко Анна Володимирівна
Міжміське управління у мм Селидовому та Новогродівці ГУ Держгеокадастру у Донецькій області Федотова Оксана Юріївна
Міжміське управління у мм Селидовому та Новогродівці ГУ Держгеокадастру у Донецькій області Семків Ірина Володимирівна
Міжміське управління у мм Селидовому та Новогродівці ГУ Держгеокадастру у Донецькій області Братусь Олеся Володимирівна
Міжміське управління у мм Селидовому та Новогродівці ГУ Держгеокадастру у Донецькій області Резніченко Вікторія  Юріївна
Управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Сорока Наталія Вікторівна
Управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Нємцева Олена Володимирівна