Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Долинському районі міськрайонного управління у Долинському районі та м. Болехові Фалько Василь Богданович
Відділ у Долинському районі міськрайонного управління у Долинському районі та м. Болехові Тимочко Тетяна Ярославівна
Відділ у Долинському районі міськрайонного управління у Долинському районі та м. Болехові Фрунзе Інна Олегівна
Відділ у м.Болехові Міськрайонного управління у Долинському районі та м.Болехові Гульчій Владислава Володимирівна
Відділ у м.Болехові Міськрайонного управління у Долинському районі та м.Болехові Івашків Іван Мирославович
 Відділ у Калуському районі міськрайонного управління у Калуському районі та м. Калуші Федьків Віра Тарасівна
 Відділ у Калуському районі міськрайонного управління у Калуському районі та м. Калуші Довжанський Богдан Миколайович
 Відділ у Калуському районі міськрайонного управління у Калуському районі та м. Калуші Саварина Галина Ярославівна
Відділ у м.Коломиї міськрайонного управління у Коломийському районі та м. Коломиї Ткачук Петро Богданович
Відділ у Коломийському районі міськрайонного управління у Коломийському районі та м. Коломиї Бойчук Світлана Василівна
Відділ у Коломийському районі міськрайонного управління у Коломийському районі та м. Коломиї Мельничук Ірина Петрівна
Відділ у Надвірнянському районі Міськрайонного  управління у Надвірнянському  районі та м.Яремчому Капущак  Олександра Романівна
Відділ у Надвірнянському районі Міськрайонного  управління у Надвірнянському  районі та м.Яремчому Приймак Оксана Іванівна
Відділ у м.Яремчому міськрайонного  управління у Надвірнянському  районі та м.Яремчому Мартищук Роман Дмитрович
Відділ у м.Яремчому міськрайонного  управління у Надвірнянському  районі та м.Яремчому Ільчишин Мирослав Романович
Відділ у Богородчанському районі Паранюк Ірина Дмитрівна
Відділ  у Богородчанському районі Карабінович Петро Богданович
Відділ у Верховинському районі Бобрук Марія Іванівна
Відділ у Верховинському  районі Федорчак Володимир Ілліч
Відділ у Галицькому районі Николин Ігор Степанович
Відділ у Городенківському районі Мельничук Василь Дмитрович
Відділ у Городенківському районі Федишин Михайло Дмитрович
Відділ у Городенківському районі Стельмах Наталія Володимирівна
Відділ у Косівському районі Соколюк Оксана Василівна
Відділ у Косівському районі Братівник Юрій Ярославович
Відділ у Рогатинському районі Семен Мирослава Миколаївна
Відділ у Рогатинському районі Вдовичин Олег Семенович
Відділ у Рожнятівському районі Зварич Леся Степанівна
Відділ у Рожнятівському районі Джогола Роман Васильович
Відділ у Рожнятівському районі Скрипка Ірина Омелянівна
Відділ у Снятинському районі Андріящук Іван Іванович
Відділ у Снятинському районі Данишенко Марія Михайлівна
Відділ у Снятинському районі Сенчук Іванна Степанівна
Відділ у Тисменицькому районі Сухолитка Наталія Валеріївна
Відділ у Тлумацькому районі Язуполь Олександра Ярославівна
Відділ у Тлумацькому районі Дузінкевич Руслан Миколайович
Відділ у м. Івано-Франківську Шендерецька Сніжана Василівна
Відділ у м. Івано-Франківську Лещенко Андрій Юрійович
Головне управління Андрушків Володимир Петрович
Головне управління Монастирська Ірина Адамівна
Головне управління Бойко Іван Ярославович