Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Балаклійському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Стойка Інна Василівна
Відділ у Балаклійському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Зубенко Марина Михайлівна
Відділ у Балаклійському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Попов Олександр Ігорович
Відділ у Барвінківському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Плис Вікторія Євгенівна
Відділ у Барвінківському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Шкробіт Сергій Іванович
Відділ у Барвінківському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Топал Тетяна Вікторівна
Відділ у Близнюківському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Шинкаренко Олександр Миколайович
Відділ у Близнюківському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Цапенко Варвара Іванівна
Відділ у Богодухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Федорова Ольга Миколаївна
Відділ у Богодухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Бабенко Ольга Леонідівна
Відділ у Богодухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Церковна Олена Володимирівна
Відділ у Богодухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Небесний Олександр Павлович
Відділ у Борівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ларіонова Тетяна Євгенівна
Відділ у Борівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Шаправська Інна Володимирівна
Відділ у Борівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Чухіль Тетяна Анатоліївна
 Міжрайонне управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ромахіна Антоніна Володимирівна
 Міжрайонне управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Кундрюков Юрій Володимирович
 Міжрайонне управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ждамірова Валентина Іванівна
 Міжрайонне управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Кулайстра Юрій Олексійович
 Міжрайонне управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Манжелій Тетяна Миколаївна
Відділ у Великобурлуцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Кравченко Анастасія Василівна
Відділ у Великобурлуцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Грицишин Віталій Анатолійович
Відділ у Вовчанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Синенко Роман Сергійович
Відділ у Вовчанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Бондаренко Каріна Володимирівна
Відділ у Вовчанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Волковський Віталій Володимирович
Відділ у Вовчанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Божко Оксана Михайлівна
Відділ у Дворічанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Редя Юлія Юріївна
Відділ у Дворічанському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Бологова Вікторія Вікторівна
Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Бабкіна Тетяна Сергіївна
Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Сунцова Ганна Сергіївна
Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Радченко Наталія Ігорівна
Відділ у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Новохатська Олена Олександрівна
Відділ у Зачепилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Букало Світлана Василівна
Відділ у Зміївському  районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Авдєєв Дмитро Олександрович
Відділ у Зміївському  районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Петренко Ірина Валеріївна
Відділ у Зміївському  районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Маслов Микола В’ячеславович
Відділ у Зміївському  районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Кудіна Анна Анатоліївна
Відділ у Золочівському   районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Швець (Федоренко) Олена Сергіївна
Відділ у Золочівському   районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Мельник Інна Віталівна
Міськрайонне управління в Ізюмському районі та м. Ізюмі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Лисенко Олена Олексіївна
Міськрайонне управління в Ізюмському районі та м. Ізюмі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Савран Олеся Юріївна
Міськрайонне управління в Ізюмському районі та м. Ізюмі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Корчма Юрій Олександрович
Міськрайонне управління в Ізюмському районі та м. Ізюмі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Кузіна (Резнік) Юлія Олексіївна
Відділ у Кегичівському    районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Квока Людмила Григорівна
Відділ у Кегичівському    районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Київська Світлана Олександрівна
Відділ у Кегичівському    районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Левицька Юлія Петрівна
Відділ у Красноградському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Алібекгаджієв Шаміль Хасайгаджієвич
Відділ у Красноградському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Мужевський Дмитро Володимирович
Відділ у Краснокутському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Перепелиця Вікторія Володимирівна
Відділ у Краснокутському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Гальченко Іван Олексійович
Міськрайонне управління у Куп’янському районі та м. Куп’янську Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Альошкіна Людмила Володимирівна
Міськрайонне управління у Куп’янському районі та м. Куп’янську Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Пальчикова Юлія Володимирівна
Міськрайонне управління у Куп’янському районі та м. Куп’янську Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Білоконь Ольга Миколаївна
Міськрайонне управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Лейко Олександр Григорович
Міськрайонне управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Тарновська Алла Олександрівна
Міськрайонне управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ковальов Олександр Анатолійович
Міськрайонне управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Звізденко Катерина Олексіївна
Міськрайонне управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Островська Олена Олександрівна
Відділ у Нововодолазькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Килипко Анна Михайлівна
Відділ у Нововодолазькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Трофімчук Валентина Василівна
Відділ у Нововодолазькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Сабельнік Світлана Вікторівна
 Міськрайонне управління у Первомайському районі та м. Первомайському Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Салатська Олена Вікторівна
 Міськрайонне управління у Первомайському районі та м. Первомайському Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Шевцова Анна Олексіївна
 Міськрайонне управління у Первомайському районі та м. Первомайському Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Плавун Людмила Миколаївна
Відділ у Печенізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Скорик Дмитро Миколайович
Відділ у Печенізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Чубукіна Маріанна Олександрівна
Відділ у Сахновщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Пустова Наталія Володивмірівна
Відділ у Сахновщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Бакуменко (Яновська) Лілія Валеріївна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Заколодяжна Ольга Олексіївна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Степанов Сергій Миколайович
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Жилка Олексій Володимирович
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Бородіна Ганна Іванівна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Опришко Наталя Вікторівна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Рибалко (Дороганова) Анастасія Вікторівна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Луханіна Юлія Михайлівна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ярова Олена Іванівна
Міськрайонне управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Крамаренко Ольга Павлівна
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Слюсарєва Олена Василівна
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Князєв Антон Володимирович
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Федорова Юлія Сергіївна
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Єресько Ігор Олександрович
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Козар Наталія Анатоліївна
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Плужник Олена Борисівна
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області  Колоша Олександр Сергійович
Відділ у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Туз Олександр Вікторович
Міськрайонне управління у Чугуївському районі та м. Чугуєві Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ліфінцева Анна Сергіївна
Міськрайонне управління у Чугуївському районі та м. Чугуєві Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Волох Наталія Іванівна
Відділ у Шевченківському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Юрченко Юлія Миколаївна
Відділ у Шевченківському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Бичко Світлана Миколаївна
Головне управління Держгеокадастру у Харківській області Мокроусова Галина Сергіївна
Головне управління Держгеокадастру у Харківській області Бокатов Ігор Олександрович