Назва структурного підрозділу/територіального органу Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області Потапкіна Наталія Іванівна
Футерко Ірина Йосипівна
Божкевич Наталя Миколаївна
Футерко Ольга Володимирівна
Світальська Наталя Степанівна
Леус Олена Анатоліївна
Міськрайонне управління у Каховському районі та  м. Новій Каховці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Голованова Світлана Миколаївна
Мілованов Євген Миколайович
Растопірова Анна Василівна
Драчук Ірина Павлівна
Гребінська Марина Станіславівна
Міськрайонне управління  у Каховському районі та  м. Новій Каховці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Яковенко Олена Василівна
Міщенко Зоя Олександрівана
Міськрайонне управління   у Каховському районі та м. Новій Каховці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Лимар Наталя Анатоліївна
Відділ у Бериславському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Раєва Вітана Володимирівна
Веренич Світлана Сергіївна
Відділ  у Білозерському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Сафонова Тетяна Володимирівна
 Відділ  у Великолепетиському районі  Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Заруба Віталій Андрійович
Самусь Тетяна Володимирівна
Відділ у Великоолександрівському  районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Лафета Світлана Валентинівна
Відділ у Верхньорогачицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Рекун Інна Леонідівна
Давидко Анна Анатоліївна
Відділ у Високопільському районі  Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Бедринець Володимир Іванович
Лукашова Віра Станіславівна
Відділ   у  Генічеському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Мамедов  Олександр Джемалович
Шкурко Яна Петрівна
Афанасієвська Світлана Вікторівна
Відділ у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Бурлаченко Оксана Вікторівна
Романенко                                      Світлана Миколаївна
Козакова Яна Олександрівна
Відділ у Горностаївському районі                                                  Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Галушка Іван  Іванович
Ремига Антоніна Василівна
Багжанова Христина Євгенівна
Відділ в Іванівському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Кириченко Едуард Іванович
Остапенко Тетяна Борисівна
Відділ  у Каланчацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Сидорчук Наталія Афанасіївна
Шендрик Анатолій Євгенович
Відділ у Нижньосірогозькому районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Вагерич Віра Вікторівна
Жилін Андрій Михайлович
 Антонюк Тетяна Володимирівна
Відділ у Новотроїцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Гришин Сергій Олександрович
Щербачук Оксана Вячеславівна
Відділ у Скадовському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Баєшу Олександр Сергійович
Шличкова Олена Миколаївна
Відділ в Олешківському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Павленко Сергій Володимирович
Лепесій Олена Анатоліївна
Відділ у Чаплинському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Бугаєнко Таміла Олександрівна
Квасова Анна Юріївна