Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Філіпчук Віталій Олександрович
Способ Олег Олексійович
Малюта Лілія Василівна
Ткачук Любов Василівна
Голеніщева Альона Володимирівна
Ковальчук Юрій Сергійович
Перчук Оксана Павлівна
Відділ у Білогірському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Наумчук Катерина Валеріївна
Мусіюк Василь Васильович
Відділ у Віньковецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Кондратюк Олександр Володимирович
Островський Олег Васильович
Кухар Валентина Станіславівна
Відділ у Волочиському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Руснак Оксана Василівна
Далінчун Інна Анатоліївна
Відділ у Городоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Демидюк Дмитро Олександрович
Савіцька Ольга Володимирівна
Відділ у Деражнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Шандра Валентина Анатоліївна
Солтис Наталія Михайлівна
Відділ у Дунаєвецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Романов Іван Іванович
Горбатюк Павло Дмитрович
Відділ в Ізяславському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Дарчик Анатолій Петрович
Заїка Петро Леонідович
Відділ у Кам’янець-Подільському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Доротюк Сергій Михайлович
Приймак Тетяна Іванівна
Чорна Тетяна Василівна
Відділ у Красилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Кравчук Алла Євгенівна
Гемба Ірина Анатоліївна
Веремюк Руслан Вікторович
Відділ  у Летичівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Шрубковський Віктор Григорович
Відділ у Новоушицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Сарахман Йосип Йосипович
Бацура Лілія Олександрівна
Відділ у Полонському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Яриновська Зінаїда Сергіївна
Бондар Сергій Васильович
Відділ у Славутському районі Міськрайонного управління у Славутському районі та м. Нетішині Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Дикун Тетяна Володимирівна
Бабенко Олена Дмитрівна
Відділ у Старокостянтинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Мотозюк Юліана Миколаївна
Мудрик Ірина Леонідівна
Білик Анна Юріївна
Відділ у Старосинявському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Гноянко Микола Миколайович
Гарник Тетяна Миколаївна
Відділ у Теофіпольському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Ярмолюк Галина В’ячеславівна
Лукач Ольга Василівна
Відділ у Хмельницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Кришталь Наталія Михайлівна
Кушнірук Алла Петрівна
Павлюк Людмила Григорівна
Сапуга Юлія Володимирівна
Пашкова Юлія Василівна
Відділ у Чемеровецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Велика Наталія Леонідівна
Капиця Сергій Михайлович
Відділ у Шепетівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Герасимчук Володимир Миколайович
Поліщук Олександр Валерійович
Якимчук Людмила Миколаївна
Відділ в Ярмолинецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Кошан Леся Йосипівна
Дичаківська Наталія Ігорівна
Відділ у м. Кам’янці-Подільському Міськрайонного управління у Кам’янець-Подільському районі та м. Кам’янець-Подільському Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Ференс Мирослава Миколаївна
Климчук Людмила Олександрівна
Відділ у м.Нетішині Міськрайонного управління у Славутському районі та м. Нетішині Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Бондарук Ольга Миколаївна