Назва структурного підрозділу/територіального органу Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Баришівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Волошина Лариса Михайлівна
Відділ у Баришівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Губерник Наталія Василівна
Відділ у Баришівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Галіцина Наталія Михайлівна
Відділ у Баришівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Гнатюк Наталія Олександрівна
Відділ в м. Білій  Церкві Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві Головного управління Держгеокадастру у Київській області Зик Антон Сергійович
Відділ в м. Білій  Церкві Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві Головного управління Держгеокадастру у Київській області Полукарова Вікторія Вікторівна
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві Головного управління Держгеокадастру у Київській області Степенко Алла Анатоліївна
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві Головного управління Держгеокадастру у Київській області Бродацький Артем Сергійович
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві Головного управління Держгеокадастру у Київській області Мусієнко Тетяна Володимирівна
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві Головного управління Держгеокадастру у Київській області Червінчик Галина  Іванівна
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві Головного управління Держгеокадастру у Київській області Музичко Олександр Григорович
Відділ  у Білоцерківському районі Міськрайонного управління у Білоцерківському районі та м. Білій Церкві Головного управління Держгеокадастру у Київській області Озадовський Олександр Олександрович
Відділ у Богуславському районі Головного управління Держгеокадастру у Київські області Бишенко Андрій Валерійович
Відділ у Богуславському районі Головного управління Держгеокадастру у Київські області Кулікова Ольга Євгеніївна
Відділ у Богуславському районі Головного управління Держгеокадастру у Київські області Шикун Антоніна Анатоліївна
Відділ у Бориспільському районі Головного управління Держгеокадастру у Київські області Семенюк Олеся Сергіївна
Відділ у Бориспільському районі Головного управління Держгеокадастру у Київські області Демещук Юрій Олександрович
Відділ у Бориспільському районі Головного управління Держгеокадастру у Київські області Бевзюк Володимир Олександрович
Відділ у Бородянському районі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м.Буча Головного управління Держгеокадастру у Київській області М’якота Марія Георгіївна
Відділ у Бородянському районі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м.Буча Головного управління Держгеокадастру у Київській області Тимошенко Ольга Вікторівна
Відділ  у м. Бучі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м. Бучі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Тарануха Світлана Олександрівна
Відділ у м.Буча Міськрайонного управління у Бородянському районі та м.Буча Головного управління Держгеокадастру у Київській області Сірик Оксана Олександрівна
Відділ у Бородянському районі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м.Бучі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Шульженко Валентина Вячеславівна
Відділ у Бородянському районі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м.Бучі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Оксененко Ірина Володимирівна
Відділ у м. Бучі Міськрайонного управління у Бородянському районі та м. Бучі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Ребезов Віталій Вікторович
Відділ у м. Броварах Міськрайонне управління у Броварському районі та м.Броварах Головного управління Держгеокадастру у Київській області Сукнацька Діана Олегівна
Відділ у Броварському районі Міськрайонне управління у Броварському районі та м.Броварах Головного управління Держгеокадастру у Київській області Драна Анна Миколаївна
Відділ у Броварському районі Міськрайонне управління у Броварському районі та м.Броварах Головного управління Держгеокадастру у Київській області Соломченко Ярослав Дмитрович
Відділ у м. Броварах Міськрайонного управління у Броварському районі та м.Броварах  Головного управління Держгеокадастру у Київській області Прищепа Олена Олександрівна
Відділ у Броварському районі Міськрайонного управління у Броварському районі та м.Броварах Головного управління Держгеокадастру у Київській області Дуда Олена Теодорівна
Відділ у м. Броварах Міськрайонного управління у Броварському районі та м.Броварах  Головного управління Держгеокадастру у Київській області Сафонова Вікторія Олександрівна
Відділ у Васильківському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Козаченко Артем Олександрович
Відділ у Васильківському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Голодний Дмитро Вікторович
Відділ у Васильківському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Мостіпан Антон Геннадійович
Відділ у Васильківському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Сірик Артем Сергійович
Відділ у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Трохимчук Антон Олегович
Відділ у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Босенко Світлана Василівна
Відділ у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Мороз Ніна Миколаївна
Відділ у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Єрмошин Євгеній Анатолійович
Відділ у Володарському районі  Міжрайонного управління у Володарському та Тетіївському районах Головного управління Держгеокадастру у Київській області Рибка Олександр Володимирович
Відділ у Володарському районі Міжрайонного управління у Володарському та Тетіївському районах Головного управління Держгеокадастру у Київській області Свінцицька Наталія Володимирівна
Відділ у Володарському районі Міжрайонного управління у Володарському та Тетіївському районах Головного управління Держгеокадастру у Київській області Іванець Наталія Іванівна
Відділ у Згурівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Рибалка Роман Вікторович
Відділ у Згурівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Волочнюк Сергій Валентинович
Відділ у Іванківському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Кожан Інна Сергіївна
Відділ у Іванківському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Петренко Тетяна Володимирівна
Відділ у Іванківському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Хлус Вікторія Сергіївна
Відділ у Кагарлицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Громика Наталія Володимирівна
Відділ у Кагарлицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Нижник Сергій Володимирович
Відділ у Кагарлицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Орел Жанна Олександрівна
Відділ у Кагарлицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Кіршова-Загурська Олена Леонідівна
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені  Головного управління Держгеокадастру у Київській області Бондаренко Ірина Павлівна
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені  Головного управління Держгеокадастру у Київській області Іваненко Оксана Іванівна
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені  Головного управління Держгеокадастру у Київській області Король Ольга Іванівна
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені  Головного управління Держгеокадастру у Київській області Снігур Артем Андрійович
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені  Головного управління Держгеокадастру у Київській області Мишко Марина Дмитрівна
Відділ у Києво-Святошинському районі Міськрайонного управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені  Головного управління Держгеокадастру у Київській області Федоренко Анна Володимирівна
Відділ у м. Ірпені Міськрайонного управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені Головного управління Держгеокадастру у Київській області Капуста Людмила Олександрівна
Відділ у Макарівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Мелашенко Володимир Іванович
Відділ у Макарівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Мелашенко Анна Василівна
Відділ у Макарівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Чорномаз Ольга Миколаївна
Відділ у Макарівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Петрушенко Дмитро Юрійович
Відділ у Макарівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Кравченко Оксана Володимирівна
Відділ у Миронівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Юзик Олександр Михайлович
Відділ у Миронівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Лисікова Наталія Олексіївна
Відділ у Миронівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Самусенко Юлія Вікторівна
Віділ в Обухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Курінний Сергій Миколайович
Віділ в Обухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Івженко Олена Сергіївна
Віділ в Обухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Лутак Анна Іванівна
Віділ в Обухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Кабанець Тетяна Віталіївна
Віділ в Обухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Селезень Тамара Олександрівна
Віділ в Обухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Лада Галина Володимирівна
Відділ у Переяслав-Хмельницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Бундзів Надія Володимирівна
Відділ у Переяслав-Хмельницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Лябах Наталія Ігорівна
Відділ у Переяслав-Хмельницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Чичикало Ганна Іванівна
Відділ у Рокитнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Чубко Ірина Василівна
Відділ у Рокитнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Коваленко Оксана Петрівна
Відділ у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Герасимчук Тетяна Олександрівна
Відділ у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Анісімова Валерія Володимирівна
Відділ у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Матківська Наталія Анатоліївна
Відділ у Ставищенському районі Міжрайонного управління у Ставищенському та Таращанському районах Головного управління Держгеокадастру у Київській області Куцан Тетяна Олександрівна
Відділ у Ставищенському районі Міжрайонного управління у Ставищенському та Таращанському районах Головного управління Держгеокадастру у Київській області Сікорська Валентина Станіславівна, головний спеціаліст
Відділ у Ставищенському районі Міжрайонного управління у Ставищенському та Таращанському районах Головного управління Держгеокадастру у Київській області Стороженко Світлана Анатоліївна
Відділ у Таращанському районі Міжрайонного управління у Ставищенському та Таращанському районах Головного управління Держгеокадастру уКиївської області Горбуненко Віталій Миколайович
Відділ у Таращанському районі Міжрайонного управління у Ставищенському та Таращанському районах Головного управління Держгеокадастру   Київської області Шкільнюк Руслан Вікторович
Відділ у Тетіївському районі Головного управліня Держгеокадастру у Київській області Тарнавська Ольга Ігорівна
Відділ у Фастівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Бачинська Ольга Андріївна
Відділ у Фастівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Ковальська Людмила Іванівна
Відділ у Фастівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Малярик Наталія Володимирівна
Відділ в Яготинському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Бондаренко Руслан Валентинович
Відділ в Яготинському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Шевченко Олена Григорівна
Сектор у м. Славутичі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Бєлєнко Вікторія Володимирівна
Відділ державної реєтсрації об’єктів державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Київській області Сухоносова Ганна Олександрівна
Відділ державної реєтсрації обєктів державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Київській області Іллючок Володимир Сергійович
Відділ державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Київській області Ісюк Ірина Василівна
Відділ державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Київській області Піньковська Наталія Вікторівна