Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Головне управління Держгеокадастру у Луганській області Саєнко Микола Васильович
Відділ у Біловодському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Тимець Оксана Миколаївна
Відділ у Біловодському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Секало Надія Миколаївна
Відділ у Білокуракинському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Оселедько Олександр Володимирович
Відділ у Кремінському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Заморена Людмила Анатоліївна
Відділ у Кремінському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Обужеванний Станіслав Миколайович
Відділ у Кремінському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Кременчуцька Олена Володимирівна
Відділ у Марківському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Глущенко Сергій  Васильович
Відділ у Марківському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Харабара Наталія Анатоліївна
Відділ у Міловському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Розумний Руслан Юрійович
Відділ у Міловському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Гармаш Анна Іванівна
Відділ у Новоайдарському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Сороковенко Аліна Вікторівна
Відділ у Новоайдарському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Євдокимов Сергій Олександрович
Відділ у Новопсковському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Білоус Світлана Миколаївна
Відділ у Новопсковському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Турпітко Вікторія Анатоліївна
Відділ у Попаснянському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Димарчук Сергій Олексійович
Відділ у Попаснянському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Безсонова Ірина Олександрівна
Відділ у Сватовському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Степаненко Олександр Олександрович
Відділ у Сватовському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Кущ Олена Григоровна
Відділ у Станично-Луганському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Бідлюченко Андрій Володимирович
Відділ у Станично-Луганському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Мінченков Олександр Вадимович
Відділ у Станично-Луганському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Кравченко Юлія Михайлівна
Відділ у Старобільському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Бойко Інна Олегівна
Відділ у Старобільському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Луганський Євген Олександрович
Відділ у Троїцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Салієнко Ольга Іванівна
Відділ у Троїцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Таволжанська Тетяна Олексіївна
Відділ у м. Сєвєродонецьку Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Котляр Олег Михайлович
Відділ у м. Сєвєродонецьку Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Фролова Ірина Володимирівна
Відділ у м. Сєвєродонецьку Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Тихомирова Віра Сергіївна
Відділ у м. Лисичанську Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Соболева Жанна Петрівна
Відділ у м. Лисичанську Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Заікін Вячеслав Миколайович