Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Бродівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гром’як Андрій Богданович
Відділ у Бродівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пилипців Ігор Михайлович
Відділ у Буському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гуденко Неля Анатоліївна
Відділ у Буському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Палка Наталія Ярославівна
Відділ у Городоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівіській області Ривак Мар’яна Володимирівна
Відділ у Городоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівіській області Фостяк Наталія Степанівна
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Обух Віра Осипівна
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пуцило Уляна Михайлівна
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Габшій Павло Ярославович
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пріцак Ольга Любомирівна
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ярема Надія Левківна
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Мазурик Іван Ігорович
Відділ  у Жидачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівської області Максимів Роман Олексійович
Відділ  у Жидачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівської області Стадник Ірина Ярославівна
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гавлічек Віталій Степанович
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Булгакова Ірина Павлівна
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Кіцілінський Максим  Олександрович
Відділ у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Карнидал Ольга Йосипівна
Відділ у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Зьобер Марія Зіновіївна
Відділ у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Шутяк Оксана Миколаївна
Відділ у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Мотовило Олег Остапович
Відділ у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Іванець Уляна Іванівна
Відділ у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Куртяк Руслан Михайлович
Відділ у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Оприско Василь Ярославович
Відділ у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Лис Тарас Єгорович
Відділ у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Венчур Володимир Любомирович
відділ у Мостиському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Милян Оксана Стефанівна
відділ у Мостиському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Кулій Михайло Васильович
Відділ у Перемишлянському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Лісовський Володимир Володимирович
Відділ у Перемишлянському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Нагуляк Юрій Володимирович
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Винярська Любов Любомирівна
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Футей Оксана Дмиторівна
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Корилкевич Павло Петрович
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Дзень Уляна Ігорівна
Відділ у Радехівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Куць Марія Богданівна
Відділ у Радехівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ліцовська Євгенія Стефанівна
Відділ у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Макар Володимир Степанович
Відділ у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Француз Роман Миронович
Відділ у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Дзюба Марія Богданівна
Відділ у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Кузів Ольга Іванівна
Відділ у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Дмитрів Василь Ярославович
Відділ у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Михайлович Оксана Іванівна
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ковальчук Ярослав Васильович
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сенюк Віталій Володимирович
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Шульган Роман Васильович
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Криштоф Надія Степанівна
Відділ у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Білас Володимир Іванович
Відділ у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ковальчук Ярослав Дмитрович
Відділ у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Наливайко Галина Іванівна
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Фількіна Оксана Володимирівна
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Мрочак Натаілія Богданівна
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Брик Іванна Федорівна
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гарасимчук Оксана Василівна
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Яріш Марина Анатоліївна
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Скалецька Юлія Михайлівна
Відділ у Турківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Яворська Ірина Михайлівна
Відділ у Турківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ільницька Ольга Остапівна
Відділ у Яворівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Баліцька Людмила Ярославівна
Відділ у Яворівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Русін Ольга Іванівна
Відділ у Яворівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Жук Іванна Михайлівна
Відділ  у м.Дрогобичі Міськрайонного  управління  у Дрогобицькому районі  та м.Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пунейко Мирослава Семенівна
Відділ Держгеокадастру у м.Львові Львівської області Павлів Оксана Володимирівна
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Волкошевич Оксана Богданівна
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сняданко Наталія Ярославівна
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Карбовник Оксана Романівна
Відділ у м. Червонограді міськрайонного управління у Сокальському районі та м. Червонограді Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пляцко Марина Тимофіївна
Відділ у м. Червонограді міськрайонного управління у Сокальському районі та м. Червонограді Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Алешко Тетяна Анатоліївна
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Герчук Назарій Львович
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Лисько Наталія Тарасівна
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Косик Христина Борисівна