Назва структурного підрозділу/територіального органу Держгеокадастру ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Бродівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Попович Марія Ярославівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Бродівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пилипців Ігор Михайлович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Буському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гуденко Неля Анатоліївна,державний кадастровий реєстратор
Відділ у Буському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Палка Наталія Ярославівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Буському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Вороновська Анна Миколаївна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Городоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівіській області Ривак Мар’яна Володимирівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Городоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівіській області Фостяк Наталія Степанівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Городоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівіській області Стасів Тарас Григорович, державний кадастровий реєстратор
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Обух Віра Осипівна, державний кадастровий реєстратор
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пуцило Уляна Михайлівна, державний кадастровий реєстратор
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Габшій Павло Ярославович,державний кадастровий реєстратор
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пріцак Ольга Любомирівна, державний кадастровий реєстратор
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ярема Надія
Левківна, державний кадастровий реєстратор
Міськрайонне управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Мазурик Іван Ігорович, державний кадастровий реєстратор
Відділ  у Жидачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівської області Максимів Роман Олексійович, державний кадастровий реєстратор
Відділ  у Жидачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівської області Стадник Ірина Ярославівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ  у Жидачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівської області Гладка Оксана Михайлівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гавлічек Віталій Степанович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Булгакова Ірина Павлівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Кіцілінський Максим  Олександрович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Лака Надія Іванівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Данів Ірина Богданівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Карнидал Ольга Йосипівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Зьобер Марія Зіновіївна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Шутяк Оксана Миколаївна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Золочівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Вільчинська Ірина Володимирівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Іванець Уляна Іванівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Куртяк Руслан Михайлович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Кам’янка-Бузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Діжак Оксана Степанівна, Державний кадастровий реєстратор
Відділ у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Оприско Василь Ярославович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Лис Тарас Єгорович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Венчур Володимир Любомирович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Миколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ривко Ольга Володимирівна, державний кадастровий реєстратор
відділ у Мостиському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Милян Оксана Стефанівна, державний кадастровий реєстратор
відділ у Мостиському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Кулій Михайло Васильович, заступник начальника відділу, в.о. кадастрового реєстратора
відділ у Мостиському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сидір Наталія Мирославівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Перемишлянському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Лісовський Володимир Володимирович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Перемишлянському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Нагуляк Юрій Володимирович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Винярська Любов Любомирівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Футей Оксана Дмиторівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Корилкевич Павло Петрович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Дзень Уляна Ігорівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сухарина Ірина Миколаївна,державний кадастровий реєстратор
Відділ у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пінак Оксана Григорівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Радехівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Куць Марія Богданівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Радехівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ліцовська Євгенія Стефанівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Радехівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Дуляба Вікторія Юріївна, державний кадастровий роеєстратор
Відділ у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Француз Роман Миронович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Дзюба Марія Богданівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Кузів Ольга Іванівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Дмитрів Василь Ярославович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Михайлович Оксана Іванівна,державний кадастровий реєстратор
Відділ у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Бурбеза Галина Миколаївна
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ковальчук Ярослав Васильович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сенюк Віталій Володимирович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Шульган Роман Васильович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червоноград головного управління Держгеокадастру у Львівській області Криштоф Надія Степанівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Білас Володимир Іванович, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ковальчук Ярослав Дмитрович,державний кадастровий реєстратор
Відділ у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Наливайко Галина Іванівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Фількіна Оксана Володимирівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Мрочак Натаілія Богданівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Брик Іванна Федорівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гарасимчук Оксана Василівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Яріш Марина Анатоліївна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Скалецька Юлія Михайлівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Турківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Яворська Ірина Михайлівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Турківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ільницька Ольга Остапівна,державний кадастровий реєстратор
Відділ у Турківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Марусяк Ірина Іванівна – державний кадастровий реєстратор
Відділ у Яворівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Баліцька Людмила Ярославівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Яворівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Русін Ольга Іванівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у Яворівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Гаврилечко Мар’яна Юріївна, державний кадастровий реєстратор
Відділ  у м.Дрогобичі Міськрайонного  управління  у Дрогобицькому районі  та м.Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пунейко Мирослава Семенівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Павлів Оксана Володимирівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Волкошевич Оксана Богданівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Сняданко Наталія Ярославівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Карбовник Оксана Романівна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у м. Червонограді міськрайонного управління у Сокальському районі та м. Червонограді Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Пляцко Марина Тимофіївна, державний кадастровий реєстратор
Відділ у м. Червонограді міськрайонного управління у Сокальському районі та м. Червонограді Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Алешко Тетяна Анатоліївна, державний кадастровий реєстратор
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Герчук Назарій Львович, державний кадастровий реєстратор
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Лисько Наталія Тарасівна, державний кадастровий реєстратор
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Косик Христина Борисівна, державний кадастровий реєстратор
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області Мартинюк Катерина Олегівна, державний кадастровий реєстратор