Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Арбузинському районі Головного управління  Держгеокадастру  у  Миколаївській області Павленко Ганна Володимирівна
Клімінченко Крістіна Роландівна
Гончар Тетяна  Миколаївна
Відділ у Баштанському  районі Головного управління  Держгеокадастру  у  Миколаївській області Бондарець Володимир Васильович
Костюк Оксана Володимирівна
Відділ у Березанському  районі Головного управління  Держгеокадастру  у  Миколаївській області Головенко Надія Миколаївна
Соловійчук Григорій Русланович
Зелінська  Катерина Василівна
Відділ Держгеокадастру у Березнегуватському районі Миколаївської області Недогон Віктор Петрович
Беззуб Сергій Вікторович
Відділ у Братському  районі Головного управління  Держгеокадастру  у  Миколаївській області Березнякова Інна Валеріївна
Сербіна Тетяна Михайлівна
Відділ Держгеокадастру у Веселинівському  районі Миколаївської області Юсипенко Катерина Олександрівна
Лоран Ірина Валеріївна
Відділ  у Вознесенському  районі  Головного управління Держгеокадастру  у Миколаївській області Роїк Катерина Олегівна
Гончаренко Євген Анатолійович
Ковальчук Ігор Миколайович
Відділ у Вітовському (Жовтневому)  районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Колубаєв Андрій Володимирович
Лозанюк Анна Олександрівна
Відділ  у Врадіївському   районі  Головного управління Держгеокадастру  у Миколаївській області Барба Катерина Петрівна
Фортуна Лариса Андріївна
Відділ  у Єланецькому   районі  Головного управління Держгеокадастру  у Миколаївській області Філіпська Вікторія Валеріївна
Відділ  у Доманівському   районі  Головного управління Держгеокадастру  у Миколаївській області Маханькова Маргарита Владиславівна
Мордовець Інна Василівна
Відділ  у Миколаївському   районі  Головного управління Держгеокадастру  у Миколаївській області Ткачук Валентина Тарасівна
Орлова Галина  Вікторівна
Гордієнко Інна Вікторівна
Відділ  у Казанківському   районі  Головного управління Держгеокадастру  у Миколаївській області Пихтіна Олена Іванівна
Ільїна Ірина Ігорівна
Відділ  у Кривоозерському   районі  Головного управління Держгеокадастру  у Миколаївській області Лаврик Ганна Вікторівна
Греков Олег Валерійович
Відділ  у Новобузькому   районі  Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Смірнова Світлана Вікторівна
Цибуля Наталія Вікторівна
Відділ  у Новоодеському  районі  Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Кушнір Катерина Миколаївна
Олюшинець Стефанія  Миронівна
Відділ  у Очаківському   районі  Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Мей Вікторія Валеріївна
Варнакова Тетяна Олександрівна
Відділ  у Первомайському   районі  Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Браковець Марія Миколаївна
Сопунов Олександр Володимирович
Цуканова Ірина Георгіївна
Відділ  у Снігурівському   районі  Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Похольчишина Вікторія Сергіївна
Луцкіна Інна Вікторівна
 Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області Чабаненко Світлана Василівна
Волошина Світлана Василівна
Покидько Валентина Олексіївна