Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області Сербин
Вікторія Олександрівна
Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області  Лаврінець
Олена Василівна
Відділ у Великобагачанському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Штанько Ольга Миколаївна
Грицай Лариса Олексіївна
Відділ  у Гадяцькому  районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Милашенко Світлана Олександрівна
Тракало Галина Іванівна
Відділ у Глобинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Добжинська Світлана Василівна
Захарчук Алла Анатоліївна
Курбакова Яна Олегівна
Пальчун Наталія Миколаївна
Відділ у Гребінківському районі міжрайонного управління у Гребінківському та Пирятинському районах Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вовк Оксана Василівна
Верхольот Тетяна Олександрівна
Відділ у Диканському районі Головного управління  Держгеокадастру у Полтавській області Горячун Роман Анатолійович
Верхоламова Тамара Петрівна
Відділ у Зіньківському районі Головного управління Держгеокадастру у  Полтавській області Колоша Галина Дмитрівна
Сметана Лариса Василівна
Алєксєєнко Тетяна Василівна
Відділ у Карлівському районі міжрайонного управління у Карлівському та Машівському районах Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Мусієнко Леся В’ячеславівна
Куда Яна Богданівна
Відділ у Кобеляцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Письмак Вікторія Вікторівна
Петренко Ольга Вікторівна
Масич Олександр Олександрович
Відділ у Козельщинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Тристан Інна Григорівна
Лашко Мирослава Михайлівна
Відділ у Котелевському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Коросташова Світлана Олександрівна
Воронянська Наталія Миколаївна
Відділ у Кременчуцькому районі міськрайонного управління у Кременчуцькому районі, мм.Кременчуці та Горішніх Плавнях Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Костина Марина Анатоліївна
Проскурня Вікторія Вікторівна
Сушко Марина Григорівна
Відділ у Лохвицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Кліщунова Надія Миколаївна
Фирса Юлія Володимирівна
Відділ у Лубенському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Різуненко Олександр Петрович
Величко Ольга Анатоліївна
Петленко Людмила Іванівна
Карпік Марина Олексіївна
Відділ у Машівському районі міжрайонного управління у Карлівському та Машівському районах Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Лашко Марина Іванівна
Щербань Тетяна Борисівна
Відділ у Миргородському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Назаренко Валентина Григорівна
Шенгурова Тетяна Сергіївна
Чвала Дмитро Сергійович
Сороколєт Людмила Григорівна
Відділ у Новосанжарському районі Головного управління Держгеокадастру у Протавській області Ткаченко Оксана Василівна
Килинник Віта Олександрівна
Горобець Аліна Юріївна
Відділ в Оржицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Нестула Тетяна Федорівна
Бакарова Світлана Сергіївна
Відділ у Пирятинському районі міжрайонного Управління у Гребінківському та Пирятинському районах Головного Управління Держгеокадастру у Полтавській області Демеха Яна Василівна
Тищенко Ігор Олександрович
Кулак Леся Олександрівна
Відділ у Полтавському районі міськрайонного управління у Полтавському районі та м.Полтаві Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Гордієнко Сергій Юрійович
Фастівець Римма Володимирівна
Овчаренко Олена Петрівна
Назарук Руслан Анатолійович
Вірченко Віктор Васильович
Відділ у Решетилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Тихоненко Наталія Миколаївна
Відділ у Решетилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Бондарець Любов Василівна
Відділ у Семенівському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Кулик Яна Анатоліївна
Лукей Іван Петрович
Відділ у Хорольському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Балагура Юлія Володимирівна
Стешенко Наталія Анатоліївна
Відділ у Чорнухинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Червяк Лілія Анатоліївна
Шило Наталія Олександрівна
Відділ у Чутівському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Михайліченко Тетяна Володимирівна
Відділ у Шишацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Василенко Наталія Леонідівна
Цьова Наталія Миколаївна
Відділ у м.Полтаві міськрайонного управління у Полтавському районі та м.Полтаві Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Петренко Юлія Володимирівна
Косик Ірина Григорівна
Кулєшова Леся Антонівна
Гордієнко Сергій Юрійович
Відділ у м.Горішніх Плавнях міськрайонного управління у Кременчуцькому районі та мм.Кременчуці, Горішніх Плавнях Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Рижов Андрій Вікторович
Васильчук Аліна Валеріївна
Відділ у м.Кременчуці міськрайонного управління у Кременчуцькому районі та мм.Кременчуці, Горішніх Плавнях Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Приходько Юлія Володимирівна
Мелешко Катерина Володимирівна