Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області Денисюк Роман Андрійович
Прокопчук Вадим Вікторович
Парфенюк Ярослава Петрівна
Відділ  у Березнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Кондратюк Вячеслав Володимирович
Дорошко Олена Костянтинівна
Дроженець Олена Віталіївна
Лазарець Сергій Володимирович
Відділ  у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Власова Олена Віталіївна
 Кізко Наталія Миколаївна
Трохимчук Сергій Сергійович
Печончик Оксана Володимирівна
Фасішевська Марія Адамівна
Відділ  у Гощанському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Климчук Наталія Валеріївна
Якимчук Іван Володимирович
Сомюк Ірина Валентинівна
Відділ  у Демидівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Березюк Катерина Віталіївна
Кондратюк Валентин Васильович
Відділ  у Дубенському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Бронська Ірина Євгенівна
Дидюк Віталій Валентинович
Курчаба Іванна Анатоліївна
Відділ  у Дубровицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Хлібович Тетяна Павлівна
Ютовець Надія Петрівна
Чепелюк Людмила Григорівна
Відділ  у Зарічненськомурайоні Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Романович Єва Миколаївна
Вакуліч Оксана Адамівна
Відділ  у Здолбунівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Андрущак Ольга Сергіївна
Кислюк Тамара Іванівна
Данилюк Олександр Григорович
Відділ  у Корецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Грищук Марія Олегівна
Романчук Наталія Ярославівна
Кульпач Олексій Володимирович
Відділ  у Костопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Лукомська Олена Михайлівна
Ярмольчук Тетяна Миколаївна
Радчик Галина Василівна
Відділ  у Млинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Лукаш Тетяна Миколаївна
Мартинюк Юлія Миколаївна
Заяць Наталія Василівна
Відділ в Острозькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Нєсвєтова Ольга Сергіївна
Ніколаєва Оксана Володимирівна
Манько Раїса Федорівна
Мельничук Оксана Анатоліївна
Відділ  у Радивилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Лоза Людмила Миколаївна
Романюк Іванна Ігорівна
Відділ у Рівненському районі міськрайонного управління у Рівненському районі та м.Рівному Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Кушнерук Лариса Володимирівна
Новак Вікторія Володимирівна
Гуменна Наталія Василівна
Побережник Віталій Ігорович
Лютко Ольга Вікторівна
Відділ  у Рокитнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Ничипорчук Віктор Васильович
Трофимчук Оксана Петрівна
Відділ  у Сарненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Китун Дмитро Григорович
Мельник Леонід Петрович
Відділ у м.Рівному міськрайонного управління у Рівненському районі та м.Рівному Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Каленюк Оксана Олександрівна
Якимець Олег Борисович
Стадник Анастасія Федотівна