Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Білопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Бєліков Ігор Валерійович
Кулик Віталій Миколайович
Відділ у Буринському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Мірошниченко Наталія Миколаївна
Лазоркіна Віра Миколаївна
Відділ у Великописарівському районі Міжрайонного управління у Великописарівському та Краснопільському районах Гордєєв Сергій Іванович
Мовчан Олександр  Сергійович
Відділ у Конотопському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Чернявська Ярослава Михайлівна
Гапоненко Валентина Петрівна
Кашук Ірина Вікторівна
Величко Максим Юрійович
Відділ у Глухівському районі Головного управління Держгеокадастру у  Сумській області Кордюкова Олена Олександрівна
Журавльова Наталія Миколаївна
Лепешко Ірина Миколаївна
Відділ Держгеокадастру у Краснопільському районі Міжрайонного управління Держгеокадастру у Великописарівському та Краснопільському районах Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Литвин Микола Миколайович
Кузін  Олександр Вікторович
Відділ у Кролевецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Мартинюк Олена Іванівна
Власенко Людмила Іванівна
Відділ у Лебединському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Фостенко Віталій Миколайович
Сизоненко Галина Миколаївна
Никипіла Наталія Анатоліївна
Венжега Ірина Василівна
Кравченко Олена Олександрівна
Древаль Вікторія Петрівна
Відділ у Липоводолинському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Лиманкін Тимофій Юрійович
Наумко Микола Володимирович
Відділ у Недригайлівському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Щербак Наталія Олексіївна
Дрозденко Тетяна Григорівна
Відділ у Охтирському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Волобуєва Ольга Михайлівна
Грєхова Світлана Олександрівна
Овчарик Валентина Федорівна
Соколов Володимир Юрійович
Відділ у Путивльському районі Головного управоління Дерджгеокадастру у Сумській області Челядін Олександр Володимирович
Ромашова Марина Григорівна
Відділ у Роменському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Пікулицька Анна Дмитрівна
Драган Катерина Миколаївна
Зінченко Вікторія Анатоліївна
Заворотько Анатолій Олександрович
Відділ у Середино-Будському районі Міжрайонного управління у Середино-Будському та Ямпільському районах  Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Дворецька Тетяна Петрівна
Селезньова Наталія Олександрівна
Міськрайонне управління  у  м. Сумах та Сумському районі  Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Велітченко Марина Віталіївна
Красовська Катерина Петрівна
Сидоренко Наталія Миколаївна
Лазебна Наталія Іванівна
Бондарева Юлія Валентинівна
Грищенко Ірина Олександрівна
Відділ у Тростянецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Перепелиця Оксана Володимирівна
Гладенко Наталія Борисівна
Басанець Любов Михайлівна
Відділ у Шосткинському районі Головного управління Держгеокадастру Сумської області Бурлакова Ганна Василівна
Лях Галина Іванівна
Плехова Олександра Вікторівна
Суменкова Ольга Миколаївна
Відділ у Ямпільському районі Міжрайонного управління у Середино-Будському та Ямпільському районах Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Божок Іван Олексійович
Коваленко Тетяна Олегівна
Головне управління Держгеокадастру у Сумській області Гуляєв Михайло В’ячеславович
Бережна Юлія Олександрівна