Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Бережанському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Мартинюк Мар’яна Євгенівна
Відділ у Бережанському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Мужанов Арсен Валерійович
Відділ у Борщівському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Романський Ігор Іванович
Відділ у Борщівському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Шимків Світлана Петрівна
Відділ у Бучацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Бутенко Тарас Богданович
Відділ у Бучацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Гайовська Галина Іванівна
Відділ у Гусятинському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Яцуненко Олег Михайлович
Відділ у Гусятинському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Дубенко Наталя Сергіївна
Відділ у Заліщицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Розновський Богдан Михайлович
Відділ у Заліщицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Онищук Оксана Ярославівна
Відділ у Збаразькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Коник Іван Богданович
Відділ у Збаразькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Драбчук Ольга Дмитрівна
Відділ у Зборівському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Топорницький Віталій Васильович
Відділ у Зборівському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Рум’яна Іванна Михайлівна
Відділ у Козівському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Халуп’як Наталія Степанівна
Відділ у Кременецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Стіопа Любов Олексіївна
Відділ у Кременецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Сидоренко Надія Миколаївна
Відділ у Лановецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Гродський Володимир Григорович
Відділ у Лановецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Романчук Людмила Павлівна
Відділ у Монастириському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Вуйцік Галина Михайлівна
Відділ у Монастириському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Драйович Анатолій Васильович
Відділ у Підволочиському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Дериш Світлана Василівна
Відділ у Підволочиському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Москаль Наталія Ігорівна
Відділ у Підгаєцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Бучацький Михайло Володимирович
Відділ у Підгаєцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Мілько Андрій Йосифович
Відділ у Теребовлянському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Славська Оксана Любомирівна
Відділ у Теребовлянському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Дзюбак Тетяна Яремівна
Відділ у Тернопільському районі міськрайонного управління у Тернопільському районі та м. Тернополі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Поважна Ольга Тарасівна
Відділ у Тернопільському районі міськрайонного управління у Тернопільському районі та м. Тернополі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Сикита Оксана Іванівна
Відділ у Тернопільському районі міськрайонного управління у Тернопільському районі та м. Тернополі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Пендзей Назарій Михайлович
Відділ у Чортківському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Боднар Оксана Богданівна
Відділ у Чортківському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Лучків Владислав Володимирович
Відділ у Шумському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Горбовий Олег Федорович
Відділ у Шумському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Золотун Ігор Володимирович
Відділ у м. Тернополі міськрайонного управління у Тернопільському районі та м. Тернополі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Івашків Руслан Ігорович
Відділ у м. Тернополі міськрайонного управління у Тернопільському районі та м. Тернополі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Стецько Олександр Васильович
Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області Дирда Олена Степанівна
Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області Олійник Наталія Романівна
Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області Таванець Станіслав Миколайович
Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області Блінова Наталія Володимирівна