Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ у Барському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Драган Наталія Миколаївна
Відділ у Барському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Титаренко Наталія Вікторівна
Відділ у Барському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Свіровська Наталія Віленівна
Відділ у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Лялюцька Ілона Борисівна
Відділ у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Чвертко Роман Петрович
Відділ у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Бендерук Людмила Миколаївна
Відділ у Вінницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Скрипник Олександр Іванович
Відділ у Вінницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Будковська Тетяна Володимирівна
Відділ у Вінницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Опалко Юрій Аркадійович
Відділ у Вінницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Літянська Олена Василівна
Відділ у Гайсинському районі Міжрайонного управління у Гайсинському та Іллінецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ситарчук Олександр Леонідович
Відділ у Гайсинському районі Міжрайонного управління у Гайсинському та Іллінецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Остапенко Людмила Олександрівна
Відділ у Гайсинському районі Міжрайонного управління у Гайсинському та Іллінецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Немировська Юлія Сергіївна
Відділ у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Даніловський Сергій Вікторович
Відділ у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Хімчук Олександр Васильович
Відділ в Іллінецькому районі Міжрайонного управління у Гайсинському та Іллінецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Коцюруба Олег Васильович
Відділ в Іллінецькому районі Міжрайонного управління у Гайсинському та Іллінецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Баніт Валентина Анатоліївна
Відділ у Калинівському  районі Міжрайонного управління у  Калинівському  та Липовецькому  районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Коцюбинська Тамара Петрівна
Відділ у Калинівському  районі Міжрайонного управління у  Калинівському  та Липовецькому  районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Логайчук Марина Василівна
Відділ у Козятинському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Лясківський Віктор Ярославович
Відділ у Козятинському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Кучер Оксана Василівна
Відділ у Козятинському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Остапець Оксана Василівна
Відділ у Козятинському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Дворська Наталія Анатоліївна
Відділ у Крижопільському районі Міжрайоного управління у Крижопільському та Піщанському районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Караманчук Наталія Василівна
Відділ у Крижопільському районі Міжрайоного управління у Крижопільському та Піщанському районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Лісовський Максим Олегович
Відділ у Крижопільському районі Міжрайоного управління у Крижопільському та Піщанському районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Бурлаченко Михайло Олександрович
Відділ у Липовецькому районі Міжрайоного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Безпалько Олександр Юлійович
Відділ у Липовецькому районі міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Смішко Катерина Олександрівна
Відділ у Літинському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Хортюк Надія Василівна
Відділ у Літинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Федоришина Надія Михайлівна
Відділ у Літинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Профателюк Яніна Сергіївна
Відділ у Могилів-Подільському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Пляцко Олександр Валерійович
Відділ у Могилів-Подільському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Біловус Марина Анатоліївна
Відділ у Могилів-Подільському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юхимчук Наталія Володимирівна
Відділ у Могилів-Подільському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій областіі Середа Тетяна Валеріївна
Відділ у Мурованокуриловецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Мельник Микола Анатолійович
Відділ у Мурованокуриловецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Мельник Дмитро Володимирович
Відділ у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Вовчок Людмила Іванівна
Відділ у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Логоша Катерина Іванівна
Відділ у Немирівському районі  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Білякова Олена Анатоліївна
Відділ у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Грушковська Альона Юріївна
Відділ у Немирівському районі  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Коростень Юлія Петрівна
Відділ в Оратівському районі  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Грабовська Тетяна Петрівна
Відділ в Оратівському районі  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Бондарчук Мирослава Анатоліївна
Відділ у Піщанському районі Міжрайонного управління у Крижопільському та Піщанському районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Стефанішина Ольга Миколаївна
Відділ у Погребищенському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Смілянець Сергій Вікторович
Відділ у Погребищенському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Левосюк Наталія Іванівна
Відділ у Теплицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Погорілий Володимир Васильович
Відділ у Теплицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Малюта Інна Анатоліївна
Відділ у Теплицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Харабадзе Валентина Федорівна
Відділ у Тиврівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Брижевата Олена Михайлівна
Відділ у Тиврівському районі  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Рудик Олександр Васильович
Відділ у Томашпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Скобал Олена Олександрівна
Відділ у Томашпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Заведія Галина Іванівна
Відділ у Тростянецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Скапровський Олег Серійович
Відділ у Тростянецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сліденко Анна Миколаївна
Відділ у Тростянецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Добрянська Наталія Петрівна
Відділ у Тульчинському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Кременюк Роман Валерійович
Відділ у Тульчинському районі Головного управдіння Держгеокадастру у Вінницькій області Михалко Олена Дмитрівна
Відділ у Тульчинському районі Головного управдіння Держгеокадастру у Вінницькій області Панчук Сергій Миколайович
Відділ у Хмільницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Денисюк Ірина Юріївна
Відділ у  Хмільницькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Паламарчук Людмила Миколаївна
Відділ у Чернівецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Вишньовська Наталія Володимирівна
Відділ у Чернівецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Дідов Анатолій Григорович
Відділ Держгеокадастру у Чечельницькому районі Вінницької області Кохановський Олег Валерійович
Відділ у Чечельницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Савчук Юлія Анатоліївна
Відділ у Чечельницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Максимова Ірина Віталіївна
Відділ у Шаргородському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Куйбіда Юрій Петрович
Відділ у Шаргородському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Попова Ірина Валентинівна
Відділ у Шаргородському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Маліхатко Віталій Віталійович
Відділ в Ямпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Королюк Руслана Сергіївна
Відділ в Ямпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Хижняк Вероніка Вікторівна
Відділ у м. Вінниці Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Захаревич Ольга Степанівна
Відділ у м. Вінниці Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Лемешко Галина Петрівна
Відділ у м. Вінниці Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сідлецька Світлана Броніславівна
Відділ у м.Вінниці  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Яворська Світлана Ігорівна
Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області Пацалюк Сергій Володимирович
Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області Шеремет Галина Броніславівна
Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ліщук Катерина Васлиівна
Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області Астраханова Катерина Юріївна