Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Відділ Держгеокадастру у м.Енергодарі Запорізької області Капля Альона Володимирівна
Відділ у Гуляйпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Гавриленко Аліна Олександрівна
Відділ у Гуляйпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Жданович Юлія Анатоліївна
Відділ у Гуляйпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Стрілетських Дарія Олександрівна
Відділ у Чернігівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Кравцов Сергій
Анатолійович
Відділ у Чернігівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Гришун Ольга
Ігорівна
Відділ у Розівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Говоренко Олександр Володимирович
Відділ у Розівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Захарова Юлія Олексіївна
Відділ у Новомиколаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Шапаренко Віктор Олексійович
Міськрайонне управління у Бердянському районі та м. Бердянську Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Середа Максим Михайлович
Міськрайонне управління у Бердянському районі та м. Бердянську Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Жук Володимир Володимирович
Міськрайонне управління у Бердянському районі та м. Бердянську Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Бучакчийська Анастасія Володимирівна
Міськрайонне управління у Бердянському районі та м. Бердянську Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Каркачова Наталя Іванівна
Міськрайонне управління у Бердянському районі та м. Бердянську Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Нікончук Дар’я Анатоліївна
Відділ у Приазовському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Джанім Артем Володимирович
Відділ у Токмацькому районі міськрайонного управління у Токмацькому районі та м. Токмаку Дідяєва Олена Вячеславівна
Відділ у Токмацькому районі міськрайонного управління у Токмацькому районі та м. Токмаку Гришин Олексій Володимирович
Відділ у Токмацькому районі міськрайонного управління у Токмацькому районі та м. Токмаку Рудкова Оксана Миколаївна
Відділ у м. Токмаку міськрайонного управління у Токмацькому районі та м. Токмаку Кошель Олег Павлович
Відділ у м. Токмаку міськрайонного управління у Токмацькому районі та м. Токмаку Ященко Ольга Костянтинівна
Відділ у м. Токмаку міськрайонного управління у Токмацькому районі та м. Токмаку Лада Ірина Сергіївна
Відділ у Кам’янсько-Дніпровському районі
Міжрайоннного управління у
Кам’янсько-Дніпровському районі та
м. Енергодарі Головного управління
Держгеокадастру у Запорізькій області
Утас Любов Олександрівна
Відділ у Пологівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Клименко Людмила Василівна
Відділ у Пологівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Швецова Оксана Костянтинівна
Відділ у Пологівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Сапіга Тетяна Анатоліївна
Відділ у Пологівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Караказ’ян Олександра Вікторівна
Міськрайонне управління у Мелітопольському районі та м. Мелітополі Запорізької області Капліна Олександра Євгенівна
Міськрайонне управління у Мелітопольському районі та м. Мелітополі Запорізької області Петрик Любов Вікторівна
Міськрайонне управління у Мелітопольському районі та м. Мелітополі Запорізької області Солянікова Влада Владіславівна
Міськрайонне управління у Мелітопольському районі та м. Мелітополі Запорізької області Чорнобривченко Михайло Сергійович
Міськрайонне управління у Мелітопольському районі та м. Мелітополі Запорізької області Неустроєв Артем Вячеславович
Відділ у Великобілозерському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Місюра  Андрій Олександрович
Відділ у Приморському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Гіренко Ніна Сергіївна
Відділ у Приморському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Капканець Дарина Василівна
Відділ у Приморському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Бучакчийська Анастасія Володимирівна
Відділ у Вілнянському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Гвоздь Інна Федорівна
Відділ у Вілнянському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Бараник Ростислав Миколайович
Відділ у Вілнянському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Стельмаченко Юлія Миколаївна (декрет)
Відділ у Вілнянському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Приходько Олена Вікторівна
Відділ у Вілнянському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Асеєва Надія Володимирівна (декрет)
Відділ у Якимівському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Кутіков Сергій Миколайович
Відділ у Якимівському районі Головного Управління Держгеокадастру у Запорізькій області Литвиненко Анатолій Сергійович
Міськрайонне управління у Запорізькому районі та м. Запоріжжі Мірошник Наталія Миколаївна
Міськрайонне управління у Запорізькому районі та м. Запоріжжі Кузнєцов Дмитро Сергійович
Міськрайонне управління у Запорізькому районі та м. Запоріжжі Козаков Сергій Анатолійович
Міськрайонне управління у Запорізькому районі та м. Запоріжжі Мельник  Тетяна Леонідівна
Міськрайонне управління у Запорізькому районі та м. Запоріжжі Палубінська Ксенія Василівна
Міськрайонне управління у Запорізькому районі та м. Запоріжжі Литвин Марина Анатоліївна
Міськрайонне управління у Запорізькому районі та м.Запоріжжі Ларіонова Олена Миколаївна
Міськрайонне управління у Запорізькому районі та м.Запоріжжі Борисенко Ганна Сергіївна (декрет)
Міськрайонне управління у Запорізькому районі та м.Запоріжжі Лісовий Олексій Костянтинович
Відділ у Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Мандрика В.І.
Відділ у Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Авраменко Т.С.
Відділ у Оріхівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Косенко Н.В.
Відділ у Василівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Лисенко А.І.
Відділ у Василівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Кропачев І.Л.
Відділ у Василівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Лєкаркін О.О.
Відділ у Михайлівському  районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Чорненька О.П.
Відділ у Михайлівському  районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Яковлєва В.Ю.
Відділ у Більмацькому  районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Дуденко Олеся Юріївна (декрет)
Відділ у Більмацькому  районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Ємченко Мірослава Іванівна
Відділ у Більмацькому  районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Квасюк Любов Олександрівна