Назва структурного підрозділу/територіального
органу Держгеокадастру
ПІБ кадастрового реєстратора
Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області Капустинська Оксана Олегівна
Руднік Любов Володимирівна
Здан Галина Вікторівна
Відділ в Брусилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Кривицька Ольга Василівна
Відділ в Андрушівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Петечел Олена Володимирівна
Відділ у Баранівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Мельник Олена Юріївна
Леонець Руслан Юрійович
Відділ у Бердичівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сорока Дана Валеріївна
Корнієць Ірина Олександрівна
Бурковський Руслан Володимирович
Відділ у Хорошівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Ігнатенко Олександр Сергійович
Відділ у Ємільчинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Гергало Віталій Леонідович
Міськрайонне управління у Житомирському районі та м. Житомирі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Калиновська Інна Вячеславівна
Поліщук Денис Миколайович
Кобернюк Людмила Богданівна
Булуй Ігор Васильович
Відділ у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Шваб Микола Миколайович
Шевель Світлана Іванівна
Тарасенко Віталій Андрійович
Відділ у Коростишівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Радченко Юліана Анатолівна
Цимбалюк Світлана Миколаївна
Відділ у Лугинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Стужук Людмила Миколаївна
Відділ у Любарському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сорока Лілія Іванівна
Патей Валерій Андрійович
Відділ у Малинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Назаренко Назарій Володимирович
Третяк Світлана Григорівна
Шадріна Наталія Іванівна
Відділ у Народицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Кушнір Микола Миколайович
Лаврінчук  Володимир Анатолійович
Відділ у Новоград-Волинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Охрименко Ярослав Васильович
Літвін Тетяна Михайлівна
Василюк Інна Анатолівна
Відділ в Овруцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Кончаковська Юлія Миколаївна
Назаренко Олег Петрович
Відділ в Олевському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Редько Петро Андрійович
Відділ в Попільнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Ястремська Валентина Миколаївна
Курганська Оксана Андріївна
Відділ у Радомишльському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Забігайло Світлана Миколаївна
Білозерська-Заяць Тетяна Олегівна
Відділ у Романівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Складанюк Інна Петрівна
Каленський Сергій Вікторович
Відділ у Ружинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Нейло Галина Василівна
Шокал Надія Миколаївна
Відділ у Пулинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Мороз Володимир Володимирович
Ільчук Ярослав Вікторович
Відділ у Черняхівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Заглада Людмила Петрівна
Іваницька Майя Юріївна
Відділ у Чуднівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Коцюба Лілія Андріївна