Інспектори Держгеокадастру Черкащини за місяць нарахували майже 150 тисяч грн шкоди

Протягом квітня поточного року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області здійснили 38 перевірок з питань дотримання вимог земельного законодавства.

Загалом минулого місяця проведено 12 розрахунків розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства (переважно самовільного захоплення земель), на загальну суму 149 618 гривень. Добровільно порушниками сплачено 188 517 грн (з урахуванням коштів за попередній період).

У ході своєї роботи фахівці Черкаського Держгеокадастру оформили матеріали по 20 адміністративних справах, виявивши порушення земельного законодавства. За цими фактами вжито заходів реагування, зокрема порушників оштрафовано на загальну суму 4 930 гривень. Також за цей час направлено 3 клопотання до органів державної влади й місцевого самоврядування про приведення ухвалених розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність і користування відповідно до законодавства.