Інспектори Дніпропетровщини посилюють темпи державного контролю

Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області проведено перевірку законності використання та оформлення земельної ділянки на території Межиріцької сільської ради Дніпропетровської області.

За результатами чого державними інспекторами виявлено порушення вимог земельного законодавства України, яке має резонансний характер та викликає соціальну напругу, – виявлено порушення статті 36 Земельного кодексу України під час прийняття рішення Межиріцькою сільською радою Павлоградського району Дніпропетровської області від 17.06.2021 № 900-9/VIII, яким було затверджено проект землеустрою зі зміною цільового призначення земельної ділянки та фактично передано земельну ділянку площею 34,3245 га для городництва. У той час, коли площа земельної ділянки, яка надається громадянину в оренду для городництва, не може перевищувати 0,6 гектара.

У зв’язку з цим, Управлінням з контролю за використанням та охороною земель до органу місцевого самоврядування, який порушив земельне законодавство України, вноситься відповідне клопотання з метою усунення виявленого правопорушення.