Кадастрові реєстратори Херсонщини надали понад 90 тис. послуг з питань ведення Державного земельного кадастру

Від початку 2019 року до державних кадастрових реєстраторів Херсонської області надійшло 94 294 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. На сьогодні опрацьовано 91 550 звернень, тобто  97,1% від загальної кількості. Таким чином, у середньому фахівці щотижня приймають 1 800 заяв та забезпечують надання приблизно такої ж кількості відповідних послуг.

Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин на сьогодні є надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок. З початку року кадастрові реєстратори землевпорядної служби Херсонщини зареєстрували 38 423 земельні ділянки, найбільше – у Білозерському (3 469) та Бериславському (3 347) районах. Оперативно здійснюється надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельну ділянку – 34 032 заяв задоволені у повному обсязі. Найбільше таких послуг надано щодо земельних ділянок, розташованих та території Генічеського (3 137) та Голопристанського (3 053) районів Херсонської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.