Кадастрові реєстратори Кіровоградщини опрацювали 23 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

З початку 2020 року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Кіровоградської області опрацювали 23,8 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. Найпопулярнішою послугою у сфері земельних відносин на сьогодні є реєстрація земельних ділянок.

За цей період фахівці Кіровоградщини зареєстрували 11 204 земельні ділянки. Найбільше наділів зареєстровано у Бобринецькому (868), Маловисківському (845), Новоукраїнському (832) районах області.

Також видано 6 079 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше – у районах Кропивницькому (728), Новомиргородському (480).

Крім того, землевпорядна служба Кіровоградщини видала 5 506 викопіювань з кадастрової карти, внесла до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) щодо 861 земельних ділянок, виправила 116 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, який здійснює його ведення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.