Кадастрові реєстратори Кіровоградщини опрацювали більше 4,2 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

З початку року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Кіровоградської області опрацювали 4 269 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. Найпопулярнішою послугою у сфері земельних відносин на сьогодні є реєстрація земельних ділянок.

За цей період фахівці Кіровоградщини зареєстрували 2 228 земельних ділянок. Найбільше зареєстровано у Новоукраїнському районі – 198, трохи менше у Бобринецькому та Олександрівському районах – по 192, у Кропивницькому – 146 наділів.

Також видано 499 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше у районах – Новомиргородському (86), Світловодському (62) та Бобринецькому (47).

Крім того, землевпорядна служба Кіровоградщини видала 1 288 викопіювань з кадастрової карти, внесла до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) щодо 245 земельних ділянок, виправила 9 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.