Кадастрові реєстратори Кіровоградщини опрацювали майже 15 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

У 2020 році державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Кіровоградської області опрацювали 14,87 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. Найпопулярнішою послугою у сфері земельних відносин на Кіровоградщині є реєстрація земельних ділянок.

За цей період фахівці зареєстрували 7 275 земельних ділянок. Найбільше наділів зареєстровано у Маловисківському (622), Бобринецькому (548), Новоукраїнському (546) районах Кіровоградської області.

Також видано 3 746 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше у районах – Кропивницькому (443), Новомиргородському (319).

Крім того, землевпорядна служба Кіровоградщини видала 3 075 викопіювань з кадастрової карти, внесла до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) щодо 674 земельних ділянок, виправила 99 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.