Кадастрові реєстратори Львівщини за два місяці цього року зареєстрували більше 18 тис. земельних ділянок

За два місяці 2020 року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували більше 18 тис. земельних ділянок (18 093). Відзначимо, що майже всі заяви (90%) надійшли за допомогою онлайн сервісів Держгеокадастру.

Загалом з початку поточного року до Держгеокадастру Львівської області надійшло 34 528 заяв про надання адмінпослуг з питань ведення Державного земельного кадастру. Фахівці опрацювали 32 647 заяв, або 95 % від їх загальної кількості.

Також найбільш затребуваною громадянами послугою залишається видача витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. За останні два місяці працівники землевпорядної служби Львівщини опрацювали більше 11 тис. заяв (11 417) про видачу таких витягів.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.