Колектив Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру з глибоким сумом повідомляє, що на 63 році пішов з життя Володимир Михайлович Кулик

Володимир Кулик багато років працював у нашому колективі, за його активної участі під час роботи в органах земельних ресурсів розроблено та вдосконалено низку нормативно-правових актів, а саме: Земельний кодекс України, Закони України «Про землеустрій» та «Про оренду землі», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», «Про затвердження Положення про Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель». Впродовж 2018-2020 років брав участь у проведенні комплексу робіт щодо передачі із земель державної власності в комунальну власність ОТГ понад 5,1 млн га земель.

За вагомий  особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері земельних відносин  нагороджений у 2008 році – грамотою Держземагентства, у 2012 – Подякою Голови Держземагентства, у 2013 – нагрудним знаком «Знак пошани Держземагентства».

Володимир Михайлович Кулик народився 13 вересня 1958 року в селі Грушка Ульяновського району Кіровоградської області.

З 1965 по 1975 рік навчався в Грушківській середній школі. В 1975 році вступив до Української сільськогосподарської академії на агрономічний факультет і закінчив її 1980 року.

З 1980 року працював на різних посадах державного підприємства «Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», а в подальшому Держземагентства/Держгеокадастру.

Був люблячим батьком 2 дітей та мудрим дідусем 6 онуків.

Звістка про смерть Володимира Михайловича глибоким болем обізвалась у серцях тих, хто його знав. У нашій пам’яті від назавжди залишиться доброю, веселою людиною, доброзичливим колегою, професіоналом своєї справи.

У цей важкий час приносимо найщиріші співчуття родині Володимира Михайловича, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна та світла пам’ять нашому колезі і другу.

Прощання відбудеться 26.10.2021 о 12 годині на Лісовому кладовищі, за адресою: вул. Крайня, 3 (Центральний вхід, біля храму)