Майже 3 млн грн щорічно надходитиме до місцевих рад Рівненщини завдяки земельним торгам, проведеним у 2019 році

У 2019 році на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області, продано права оренди на 123 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 2 134,3 гектарів.

За результатами проведених торгів річна орендна плата в середньому зросла майже у 3 рази від стартової та становить понад 2,93 млн гривень.

Найбільший розмір орендної плати зафіксовано за ділянку площею 40 га на території Крилівської сільської ради Корецького району та за ділянку площею 27,6 га на території Малинівської сільської ради Гощанського району Рівненської області, де ціна річної оренди зросла до 165% і до 143% від нормативної грошової оцінки та становить 320 тис. грн та 200,9 тис. грн відповідно.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на вебсайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».