Майже 4 млн грн надійшло до бюджетів Вінниччини за надані адміністративні послуги у сфері земельних відносин

Від початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області спрямували до місцевих бюджетів регіону 3,81 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги. Найбільші надходження коштів – 3,59 млн грн – отримано за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори видали понад 37 тис. таких документів.

Загалом за цей період фахівці Держгеокадастру Вінниччини надали населенню понад 212 тис. адміністративних послуг. Переважну більшість з них – 173 тис. або 81% від загальної кількості – громадяни отримали на безоплатній основі. Найбільшою популярністю серед безоплатних адміністративних послуг користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки (близько 64 тис.), а також надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (близько 64 тис. послуг).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.