Майже 89 тис. грн орендної плати щорічно отримуватимуть місцеві ради Тернопільщини за результатами земельних торгів, проведених у лютому 2020 року

У лютому цього року на земельних аукціонах, організованих та проведених Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області, продано права оренди на 9 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 79,18 гектара. Ділянки розташовані за межами населених пунктів.

За результатами реалізації права оренди землі на конкурентних засадах місцеві бюджети сільських рад Тернопільщини, на території яких продавалось таке право, поповнились коштами від сплати річної орендної плати на 88,99 тис. грн (розмір орендної плати в результаті торгів зріс в 1,08 разу від стартової ціни).

У Тернопільській області середній розмір орендної плати переданих в оренду земель у лютому склав 1,12 тис. грн/га.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».