На Черкащині минулого місяця під час аукціону вартість права оренди земельної ділянки зросла до 117% від нормативної грошової оцінки

За результатами земельних торгів, проведених на Черкащині у лютому 2020 року, найдорожчою стала земельна ділянка площею майже 3 га в адмінмежах Степківської сільської ради Уманського району. Під час конкурентної боротьби інвесторів плата за оренду цієї ділянки зросла з 1,7 тис. грн до 25,6 тис. грн, або з 8% до 117% від нормативної грошової оцінки землі.

Загалом протягом лютого цього року в Черкаській області проведено 7 аукціонів, на яких продано права оренди на 8 земельних ділянок загальною площею понад 42 гектарів. Стартова ціна продажу прав оренди разом становила 40,7 тис. гривень. У ході проведення торгів вартість зросла майже вдвічі – до 79 тис. гривень. Кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад Черкащини, в адмінмежах яких розташовані ділянки.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».