Цього року на Черкащині зареєстровано понад дві тисячі земельних ділянок за заявами, які були подані онлайн

У січні 2020 року до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надійшло 2 612 заяв про державну реєстрацію земельної ділянки, що сформовані інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн. Фахівці Держгеокадастру Черкащини опрацювали 2 339 заяв, у результаті чого зареєстровано в Державному земельному кадастрі 2 161 земельну ділянку.

Загалом з початку запровадження електронної послуги до сьогодні, зареєстровано 63 823 земельні ділянки, зокрема, торік – 41 105.

Найбільше онлайнпослугами в Черкаській області користуються у великих містах і їхніх навколишніх населених пунктах: у Черкаському й Уманському районах, м. Черкасах та м. Умані

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.