На Дніпропетровщині за результатами проведених у 2019 році земельних торгів місцеві бюджети отримали близько 4,9 млн гривень

У 2019 році Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області було реалізовано на земельних торгах права оренди на 95 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа переданих в оренду ділянок склала 1,74 тис. гектарів.

Найбільше прав оренди на земельні ділянки було реалізовано  на території Новомосковського (340,5 га), Юр’ївського (155,8 га) та Солонянського (154,8 га) районів Дніпропетровщини.

За результатами торгів розмір річної орендної плати у середньому склав 24,8% від нормативної грошової оцінки, що дозволило наповнити місцеві бюджети на 4,88 млн гривень. Середня вартість орендної плати за 1 гектар становить 2 803 гривні.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на вебсайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».