На Юридичному форумі «Ринок землі» обговорили здійснення моніторингу ринку земель в Україні та особливості купівлі-продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства

17 листопада 2021 року в м. Івано-Франківську відбувся Юридичний форум «Ринок землі», організований відділенням Асоціації правників України в Івано-Франківській області. У заході взяла участь начальник Управління ринку та оцінки земель Держгеокадастру Людмила Спіцина. Проведення форуму здійснювалося із врахуванням карантинних норм та обмежень з можливістю участі в режимі відеоконференції. Таким чином, фахівці і експерти з різних областей України отримали можливість взяти участь у заході та обговорити зміни, пов’язані із відкриттям ринку землі в Україні.

У ході форуму учасники заслухали виступ начальника Управління ринку та оцінки земель Держгеокадастру Людмили Спіциної щодо здійснення моніторингу ринку земель в Україні. Також Людмила Василівна ознайомила присутніх із особливостями купівлі-продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства і відповіла на запитання учасників форуму.

Загалом учасники заходу обговорили основні зміни, пов’язані із відкриттям ринку землі в Україні, особливості укладення договорів купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, практичні питання нотаріального посвідчення договорів купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, фінансові аспекти придбання таких ділянок тощо.

Довідково:

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення професійної спільноти задля розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.