На Херсонщині учасники бойових дій на отримали у власність 3 311 земельних ділянок сільськогосподарського призначення

На сьогодні учасники бойових дій отримали у власність на території Херсонської області 3 311 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 5,36 тис. гектарів. Найбільшу кількість ділянок – 3 030 надано для ведення особистого селянського господарства, ще 281 – для індивідуального садівництва.

Загалом до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області учасники бойових дій подали заяви про отримання у власність 6 997 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. За результатами розгляду заяв військовослужбовцям надано дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення 5 560 земельних ділянок загальною площею 8,58 тис. га (770 ділянок на площі 71,45 га – для індивідуального садівництва, 4 790 ділянок на площі 8,5 тис. га – для ведення особистого селянського господарства).

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.