На Хмельниччині видано 15 509 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення

З початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств сформували 15 509 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Полонському (3 202), Теофіпольському (1 735) та Хмельницькому (1 472) районах Хмельницької області.

На Хмельниччині громадяни надають перевагу зверненням онлайн. Таким чином, 8 482 витяги або 55% від загальної кількості видано онлайн, а 7 027 або 45% – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.