На Хмельниччині видано 8 975 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення

Від початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств сформували 8 975 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Полонському (2 691) та Хмельницькому (994) районах Хмельницької області.

На Хмельниччині громадяни надають перевагу зверненням онлайн. Таким чином, 5 575 витягів або 62% від загальної кількості видано онлайн, а 3 400 або 38% – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.