На Закарпатті понад 150 тис. земельних ділянок зареєстровано в режимі онлайн

На сьогодні у Закарпатській області сертифіковані інженери-землевпорядники завдяки електронному сервісу зареєстрували у Державному земельному кадастрі 150 380 земельних ділянок. Реєстрацію послуги фахівці здійснюють в онлайн-режимі через e.land.gov.ua за декілька хвилин. Такий сервіс заощаджує час та зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори при реєстрації земельної ділянки.

Лідерами серед районів Закарпаття, де найбільше ділянок зареєстровано за допомогою електронного сервісу є Мукачівській (25 686), Ужгородський (24 148) та Тячівський (18 608).

Популярністю також користується електронна послуга щодо замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. В режимі онлайн на території Закарпаття видано 41 540 таких документів.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.