На Закарпатті видано близько 10 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Від початку 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області підготували та видали фізичним і юридичним особам 9 989 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості 3 878 витягів видано громадянам, які звернулися через Центри надання адміністративних послуг, і 6 111 – замовлено через мережу Інтернет.

Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано в Мукачівському (2 409) та Ужгородському (2 252) районах Закарпатської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.