На Житомирщині видано понад 200 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Упродовж одинадцяти місяців поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області видали 203 392 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, що розташовані на території Новоград-Волинського (25 532), Овруцького (18 600), Попільнянського (12 555) та Черняхівського (12 354) районів Житомирської області.

Із загальної кількості 109 005 витягів надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі он-лайн.  Через Центри надання адміністративних послуг надано 94 387 витягів.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.