Наказ Держгеокадастру від 06.04.2021 № 193 “Про внесення змін до складу Громадської ради при Держгеокадастрі”

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
Держгеокадастр
Н А К А З

6 квітня 2021 року Київ № 193

Про внесення змін до складу Громадської ради при Держгеокадастрі

Відповідно до пункту 17 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», та з урахуванням протоколу засідання Громадської ради при Держгеокадастрі від 30.03.2021 № 1

НАКАЗУЮ:

1. Внести до складу Громадської ради при Держгеокадастрі, затвердженого наказом Держгеокадастру від 24.01.2020 № 12, такі зміни:

виключити зі складу Громадської ради при Держгеокадастрі:

Рибалку Зінаїду Володимирівну – Громадська організація «Стоп нелегал»;

включити до складу Громадської ради при Держгеокадастрі:

Діденко Ірину Станіславівну – Громадська спілка «Аграрний союз України».

2. Внести до наказу Держгеокадастру від 13.11.2020 № 481 «Про внесення змін до складу Громадської ради при Держгеокадастрі» таку зміну: слова «Всеукраїнський благодійний фонд сприяння розвитку геоінформаційних технологій та послуг «ГІС-Асоціація України» замінити словами «Громадська спілка «ГІС-Асоціація України».

3. Відділу консультацій з громадськістю та зв’язків зі ЗМІ Департаменту організаційно-аналітичної та протокольної роботи у триденний строк оприлюднити на офіційному вебсайті Держгеокадастру інформацію про зміни у складі Громадської ради при Держгеокадастрі.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В. о. Голови Сергій ЗАВАДСЬКИЙ