Понад 14 тис. безоплатних адміністративних послуг надали волинські землевпорядники від початку року

З початку поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Волинській області надали населенню 14 016 безоплатних адміністративних послуг.

Найчастіше громадяни зверталися щодо реєстрації земельних ділянок – 5 677 послуг. Також, безоплатно, видано 5 067 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки та здійснено 1 826 виправлень технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, волинські землевпорядники за цей період спрямували до бюджету 121,6 тис. гривень.

Найбільші надходження у розмірі 112,6 тис. грн  отримано за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 8,7 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.