До бюджетів Вінниччини надійшло понад 4 млн грн за надані землевпорядниками адміністративні послуги

За 2019 рік фахівці Держгеокадастру у Вінницькій області спрямували до місцевих бюджетів регіону 4,18 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги з ведення Державного земельного кадастру. Найбільші надходження коштів – 3,78 млн грн – бюджети отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори видали понад 39 тис. таких документів.

Загалом за цей період фахівці Держгеокадастру Вінниччини надали громадянам майже 227 тис. адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. Переважну більшість з них – 185 тис., або 82% від загальної кількості – громадяни отримали на безоплатній основі. Найбільшою популярністю серед безоплатних адміністративних послуг користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки, а також надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки – майже по 69 тис. послуг відповідно.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.