Понад 4 млн грн надійшло до бюджетів Житомирщини за адміністративні послуги у сфері земельних відносин

Упродовж 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам 612,7 тис. платних та безоплатних адміністративних послуг. У порівнянні з 2018 роком кількість наданих послуг зросла у 2,5 рази.

Переважну більшість адміністративних послуг громадяни отримали на безоплатній основі – 571 386. Найчастіше запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (209 092) та внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (140 002).

За 41 361 платну адмінпослугу землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів Житомирщини 4,1 млн гривень. Найбільші надходження отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 3,4 млн гривень. Ще 367,9 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.